reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam wszystkie dziewczyny ciepło i serdecznie 🙌 kochane tym, które już maja 2|| za sobą gratuluje z całego serduszka (ja dwa dni temu znalazłam dwie kreski) a tym które czekają jeszcze na test- ✊✊ kciuki u rąk trzymam najmocniej jak się da.
Moja mama powiedziała mi, ze organizm kobiety jest nieprzewidywalny i potrafi zaskoczyć nawet lekarzy. Jestem tego przykładem (3 raz cykl się udało, choć po ogromnym stresie - guz głowy meza we wrzesniu przeżywaliśmy horror)
 
reklama
Cześć dołączam i ja :) 6.01 zrobiłam test i wyszły dwie kreski. Beta z wczoraj 867 iu/l z aplikacji pokazuje tydzień 4+2. W poniedziałek ide na powtórkę bety a we wtorek mam wizytę u lekarza. Jest to bardzo stresujący czas dla mnie, ponieważ w lecie poroniłam swoją pierwsza ciąże - puste jajo płodowe. Nie mogę opędzić się od negatywnych myśli...
 
Cześć! Po cichu się witam 😉 u nas długa droga starań ponad rok, diagnoza wrogość śluzu i słaba jakość plemników... W czerwcu pierwsza inseminacja udana, ale dzieciątko zmarło w 8tygodniu. W sierpniu miałam łyżeczkowanie, we wrześniu i październiku 2 nieudane inseminacje... W listopadzie decyzja o zaprzestaniu starań i odpoczynku... A wczoraj 2 krechy 🥰 test zrobiłam dla formalności bo u nas naturalne zapłodnienie równało się z cudem... No i cud się stał!!! Beta z wczoraj 1920 😁 dziś o 11.20 mam wizytę i zobaczymy co tam się kryje 😁 według obliczeń moich termin 14.09 😉
 
reklama
Do góry