reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różnica w HCG a USG :/

Dołączył(a)
11 Styczeń 2021
Postów
10
Dziewczyny poradźcie :(
Oczywiście zaczęłam już badania, czekam na kolejne usg ale strasznie się martwię.
17.12. miałam robioną betę i wyszło że jestem w 4 tyg ciąży.
05.01 zrobiłam USG i lekarz powiedział że parametry wskazują na 5 tydz. Poza tym pęcherzyk był w macicy i nic niepokojącego nie widział.
Czy taka rozbieżność jest możliwa? Wiąże się to z poronieniem za jakiś czas czy nie koniecznie?
 
reklama
Beta nie wskazuje tygodnia ciąży....
Ale skoro 3 tygodnie temu beta była dodatnia, to wyliczenia z USG na 5tc może być niepokojące, bo by wychodziło. że wówczas był 2tc, co raczej niemożliwe - a raczej beta w 2tc nie będzie dodatnia.
 
A jaki mialas wynik bety ? Bo beta ma bardzo duży zakres ,i często wynik pasuje i do 3tc ,jak i 4 i 5
 
Sprawdziłam wszystko dokładnie i 18.12 miałam betę 303,46 mIU a
11.01. 7928.71 mIU.
Progesteron 18.12 : 38.700ng/ml
a 11.01 tylko 16.300.
Przy tych badaniach jest szansa na ciążę? Jutro kolejne badania aby zobaczyć czy i jak się zmienia.
 
Sprawdziłam wszystko dokładnie i 18.12 miałam betę 303,46 mIU a
11.01. 7928.71 mIU.
Progesteron 18.12 : 38.700ng/ml
a 11.01 tylko 16.300.
Przy tych badaniach jest szansa na ciążę? Jutro kolejne badania aby zobaczyć czy i jak się zmienia.
Jeszcze raz, jaka bete mialas 11??
 
reklama
Do góry