reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny. Wstawiam wam screeny z moich testów owulacyjnych i temperatury. Czy to możliwe że dziś rano był peak? Wczorajsze testy też wyszły całkiem pokaźne, nie widać tego tak na zdjęciu. Tylko problem w tym, że nie skoczyła temperatura.
Na zdjęciu testów z wczoraj i dziś są dwa z różnych firm dla porównania.
Dodam że od trzech dni tak mnie nasuwają jajniki, że idzie oszaleć.
Poprzedni cykl 30dni, owulacja pokazywana przez premom 17dc, wg mnie 15-16dc.
Co o tym sądzicie?
@HeraUnique może jesteś w stanie coś mi powiedzieć? :)
 
reklama
Ja kupuję zawsze badania betaHCG przez swisslab- 32 zł i w całej Polsce można zrobić w wybranych labach (u mnie w alab i synevo). Polecam bo mimo że robię w alab to kiedyś bez wykupienia przez swisslab też 57 zł płaciłam. A że się nalatałam na to badanie przy poronieniu to szukałam gdzie najtaniej.

oooo a w każdym alabie można? Jak to wyglada? Kupuje na stronie badanie i co dalej?
 
Jeśli dziś miałaś peak to owu może być jutro, a z tego co kojarzę temperatura rośnie najczęściej 1dpo (@HeraUnique popraw mnie jeśli się mylę) więc u Ciebie spodziewałabym się wzrostu temperatury w piątek [emoji16]
A czy mogło mieć wpływ to, że mierzyłam dziś temp o 7:10 zamiast o 8:00 tak jak to robię zawsze? Nie miałam możliwości zmierzyć o 8:00
 
reklama
A czy mogło mieć wpływ to, że mierzyłam dziś temp o 7:10 zamiast o 8:00 tak jak to robię zawsze? Nie miałam możliwości zmierzyć o 8:00
Nie wiem 🤷‍♀️ każda ma inaczej. U mnie temp nie zmienia się od 7 do około 9 trochę po 😉 ale są dziewczyny które mają odrazu inną temp 😉 także mogło mieć wpływ ale nie musiało 😉
Jeśli dziś miałaś peak to owu może być jutro, a z tego co kojarzę temperatura rośnie najczęściej 1dpo (@HeraUnique popraw mnie jeśli się mylę) więc u Ciebie spodziewałabym się wzrostu temperatury w piątek [emoji16]
Od 1dpo do 3dpo 😉 ale zgadzam się 😊
 
Do góry