reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
dziewczyny w poniedziałek 11.01 na 11:30 mam wizytę u profesora Malinowskiego ale muszę z niej zrezygnować. oczywiście nie mogłam się dodzwonić i odwołać, może któraś potrzebuje skorzystać to oddam termin [emoji846]
 
Cześć dziewczyny, jestem po trzech szczepieniach u prof. Malinowskiego. W środę mam badania - test MRL+ dodatkowe i wizytę. Z rozpiski, która dostałam z Gynemedu, nie wynika, a ja nie pamiętam co mi mówili 😬 , na którą godzinę mam być na pobranie krwi i gdzie??? W Laboratorium czy w przychodni??? Orientujecie się jak to wygląda???
Upewnij się czy w laboratorium. Jak ja się szczepiłam to nigdy nie bylo pobieranie krwi do badań w laboratorium tylko w Gynmedzie. Leczyłam się od 2016 roku do 2017 listopad później w 2019 i też było jak pisze wyżej
 
Jestem dziś po pierwszych 200 ml intralipidu I zaczynam starania. Następny wlew za 3 tygodnie zaplanowany. Kiedy należy sprawdzić komórki NK? Zapomniałam zapytać immunologa a sam nie wspomniał. Już po pierwszej dawce w drugiej fazie cyklu czy po kilku dawkach ? Macie jakieś doświadczenia ? Na dziś decyzja immunologa jest taka że lecę bez sterydów z uwagi na covid którego nie miałam lub nie wiem więc tylko intralipid mnie chwilowo ma ratować. W poniedziałek nowy gin który podobno ogarnia więc zobaczę co ona powie o sterydach.
 
witajcie, orientujecie się gdzie najtaniej w okolicach katowic jestem w stanie wykonać badanie na komórki nk? Same bez całego pakietu.
 
reklama
niestety widzę, że w województwie śląskim w ogóle nie mają punktów pobrań.
W ofercie Diagnostyki jest ale nie wiem jaka cena. Musiałabyś przedzwonić, najlepiej nie do zwykłego punktu pobrań ale do placówki o statusie laboratorium. Sprawdź jeszcze Alab, Synevo i coś w nazwie że Śląskie Laboratoria
 
Do góry