reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Mi wyszedł jeden ale nie bolesny. Mój gin mówił że po porodzie wyjdzie więcej i wtedy i dopiero leczyć operacyjnie między innymi
Mi położna mówiła, że może wyjść więcej, a mogą też niby same zniknąć jakis czas po porodzie. Mojej siostrze pomogły jakieś czopki, obeszło się bez zabiegu, no ale to dopiero po porodzie...
 
A h nas wczoraj po na wizycie doktor stwierdził tachtkardia u dziecka 176 uderzeń na minutę i kazał jechać na sor. Po 4 godzinach pobytu stwierdzono że wszystko ok i organizm jest trochę odwodniony. Więc dziewczyny pić wodę około 3 litrów dziennie. Mała waży 3300 więc zobaczymy z jaką waga skończy. Pozdrawiam
Gdzie bylas?
 
Dziewczyny, czy miała któraś z Was lub ma hemoroidy? 😭 Wylazło mi to dziadostwo i strasznie boli. Kupiłam jakąś masc bez recepty, ale nie wiąże z nią dużych nadziei. Podobno skuteczne są takie na sterydach, no ale w ciąży nie mogę ich stosować. Boję się, że ciezko będzie z tym przec:( dziś 37+4, więc poród mnie może zaskoczyć kiedykolwiek. Może któraś z Was z tym rodziła? Da się przeżyć?
Smaruj naturalnym miodem kilka razy dziennie.mam to samo...
 
reklama
Dziewczyny, czy miała któraś z Was lub ma hemoroidy? 😭 Wylazło mi to dziadostwo i strasznie boli. Kupiłam jakąś masc bez recepty, ale nie wiąże z nią dużych nadziei. Podobno skuteczne są takie na sterydach, no ale w ciąży nie mogę ich stosować. Boję się, że ciezko będzie z tym przec:( dziś 37+4, więc poród mnie może zaskoczyć kiedykolwiek. Może któraś z Was z tym rodziła? Da się przeżyć?
Wyszedl mi wlasnie po porodzie i jest tak bolesny ze nawet boje sie tam dotykac a o kupie juz nie wspomne.
Kupilam wczoraj masc zobaczymy czy cos pomoze..
 
Do góry