reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

Ja wiem ze pewnosci nie ma, ale gdyby nie ten pecherzyk to cierpliwie i bez paniki bym czekala. Niestety, ten pecherzyk wydaje sie o wszystkim przesadzac bo o ile np z za duza przeziernoscia karkowa czesto rodza sie zdrowe dzieci, mimo ze to sugeruje wady, to z.pecherzykiem za duzym nie slyszalam o tym zeby sie zdrowe rodzily. Z reguly poronienia a jak juz nie dojdzie do poronienia do powazne choroby, martwe porody.
 
reklama
Nie znam się na wadach genetycznych, ale sledze watek od poczatku i przesylam Ci mase pozytywnej energii zebys przetrwala ten ciezki czas [emoji8]
 
Wracam i ja... Niestety, po raz drugi ciąża biochemiczna.....po jakiś 2 tygodniach względnie poskladalam się do kupy,więc wracam,żeby trzymać za Was kciuki 🙂a może i do mnie z czasem uśmiechnie się szczęście
 
My w maju zaczęliśmy się starać o dziecko. Maju po owu miałam biochemiczna cienie kresek na teście i beta z 18 spadła na 7,5. Po wizycie u lekarza dostałam zielone światło, ze wszystko jest ok nic tam nie zostało. W czerwcu kolejny cykl staran i owocny. Słyszałam, ze po biochemicznej łatwiej zajść w ciąże. 😊 i czerwcu test zrobiony 3 dni przed terminem @ wyszły dwie tluste krechy, a beta następnego dnia 489,0 po 48 h 1777,0😊 Będzie dobrze 😘😘😘😘
Hej, jeśli dobrze rozumiem zaszłaś w następnym cyklu? Mi lekarz kazał odczekać dwa cykle i boje się że w tym czasie mój organizm może "zapomnieć" jak zachodzi się w ciążę.
 
Hej, jeśli dobrze rozumiem zaszłaś w następnym cyklu? Mi lekarz kazał odczekać dwa cykle i boje się że w tym czasie mój organizm może "zapomnieć" jak zachodzi się w ciążę.
Hej, tak ja zaszłam od razu w kolejnym cyklu. :) Jeżeli organizm oczyścił się sam to próbowałabym jak najbardziej w kolejnym cyklu 👍🏻 aktualnie jestem w 35 tc :) Powodzenia
 
Mam pytanie do dziewczyn po biochemicznej. Jestem drugą dobę po odstawieniu progesteronu. Długo czekałyście na krwawienie po odstawieniu progesteronu?
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
776 tys
Do góry