reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam nasza waga i co jemy?

reklama
boze a ja tylko tyje....a mowia ze przy karmieniu sie chudnie....ja bede musiala poczekac az przestanekarmic na diety
 
moja waga stoi w miejscu od 2 tyg
nie jest źle bo w sumie brakuje mi 2-3 kg do stanu sprzed ciąży
w swoje ciuchy wchodziłam od razu, ale tylko te dolne partie, bo góra jest o 2 numery większa i musze oprócz bielizny kupic kilka nowych bluzek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
w kiecki tez sie nie mieszczę :wściekła/y::wściekła/y: a sweterki są zbyt opiete na biuscie :-(
ciekawe czy tak zostanie jak juz przestanę karmic ?
z jedzeniem jest ok, bo właściwie się nie ograniczam i jem wszystko, tylko nie piję alkoholu :-(a winka to mi brakuje i piwka z dużą pianką :baffled: czasem tylko wezmę łyczka :zawstydzona/y:
za to w ogóle pic mi sie chce bardzo i jak tylko nakarmie Lili to od razu mam straszne pragnienie :confused:
 
EVIK a jak Ci szlo ze zrzuceniem wagi po pierwszej ciazy? bo ja z Marika przytylam 24 kg i w pol roku zgubilam wszystko,a teraz zapowiada sie ,ze bedzie tych kilogramow wiecej i az sie boje myslec co sie bedzie dzialo,a tu jeszcze mowia ,ze po drugim dziecku trudniej zrzucic kg....
 
Moja waga na wadze elektronicznej: 53,8 kg przy wzroście 161 cm, ważyłam przed ciążą jedną i drugą 48 kg, ale teraz się nie zanosi żebym do takich cyferek doszła, może to dobrze? Jakbym tak 50 kg ważyła to będę usatysfakcjonowana. Na razie nie jem słodyczy, jem zdrowe obiady, zaczęłam chodzić na basen z synem i niedługo pójdę dodatkowo na pływanie dla niemowląt z drugim. Może coś się ruszy.
 
witam! w ostatnim dniu przed porodem wazylam 65kg przy wzroscie 160cm.teraz waze 47.ie stosuje rzadnych diet i jem wylacznie slodycze.na nic innego nie mam ochoty:no:
 
Ja juz ważyłam 60 kg ale obecnie po diecie pochłaniam wszystko co znajduje sie w zasiegu wzroku i waze juz 62 kg! musze zaczac sie ograniczac bo nie wiem jak to sie skonczy...
 
reklama
Do góry