reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jest możliwość żeby wszystko 5 pękły. Pięcioraczki rodzą się również i z niestymulowanych cykli. Dziwne, że co gin to inna opinia. Patrzysz na usg jak masz robione? Ja zawsze spoglądam na monitor [emoji12]bynajmniej Mój gin tak ma ustawiony monitor, że wszystko widzę [emoji39]
Na tym drugim patrzylam bo mialam nad głową monitor:D i faktycznie widzialam 5 jednakowej wielkości... tylko jak w 9 dniu cyklu lekarz mógł wysnuć takie coś, to mnie zastanawia, bo przecież pęcherzyk dominujący moze pokazac sie później w sensie urosnac bardziej niz inne później...
 
reklama
Jasne, że 5raczki się zdarzają. Wystarczy spojrzeć ostatnio na wlkp 🤷‍♀️ ale ciężko mi powiedzieć co się dzieje u Ciebie 🤷‍♀️ to są 2 bardzo skrajne opinie. Ja na USG zawsze słyszę który jest dominujący i zawsze po dostaje foteczke 😅 jedynie co mogę napisać, to ja na Twoim miejscu znalazłabym ginekologa z dobrym sprzętem i poszła. Jeśli nie czujesz potrzeby w tym cyklu to w następnym, jeśli w tym się nie uda 😏 torbiel czasami sama pęka przy okresie 😉
Dzięki za odpowiedź :) właśnie nie wiem co mam zrobić, obie wizyty były na nfz moze warto iść prywatnie hehe :p
 
Jasne, że 5raczki się zdarzają. Wystarczy spojrzeć ostatnio na wlkp 🤷‍♀️ ale ciężko mi powiedzieć co się dzieje u Ciebie 🤷‍♀️ to są 2 bardzo skrajne opinie. Ja na USG zawsze słyszę który jest dominujący i zawsze po dostaje foteczke 😅 jedynie co mogę napisać, to ja na Twoim miejscu znalazłabym ginekologa z dobrym sprzętem i poszła. Jeśli nie czujesz potrzeby w tym cyklu to w następnym, jeśli w tym się nie uda 😏 torbiel czasami sama pęka przy okresie 😉
Zastanawia mnie tylko na jakiej podstawie powiedzial, że wszystkie 5 pękną, skoro to był 9 dzien cyklu, to było mega dziwne,spytał sie teżkilka razy czy czyms sie stymulowalam, jakie tabletki bralam ze jest ich az 5...
 
Ja tak miałam w styczniu. Ale wyniki robiłam tydzień po tygodniu, bo nie dowierzałam że mam tak wysokie TSH. Podejrzewałam błąd w laboratorium. TSH w pierwszym badaniu 3,285 a w drugim 1,68 i wszystkie pozostałe ft3 ft4 antytpo w normie.
I być tu mądry 🤷🏻‍♀️ też pewnie będę musiała kilkukrotnie powtórzyć badanie bo jeśli ona sobie tak skacze to nie wiadomo ile będę miała za tydzień 😅
 
Odpoczęłam po przyjściu, nawet za długo :/. Kolejka była spóźniona o 30 min. Wiec się denerwowałam trochę 😕. Ale maradze się jeszcze z endo i gin i pewnie za miesiąc jeszcze raz zrobię.

No to chyba zagadka rozwiązana - zdenerwowałaś się opóźnieniem, a stres ma duży wpływ na wysokość prolaktyny :) Oczywiście możesz ją powtórzyć żeby mieć pewność że wszystko było okej ale moim zdaniem nie ma się czym martwić :)
 
Zastanawia mnie tylko na jakiej podstawie powiedzial, że wszystkie 5 pękną, skoro to był 9 dzien cyklu, to było mega dziwne,spytał sie teżkilka razy czy czyms sie stymulowalam, jakie tabletki bralam ze jest ich az 5...
No tego nie mógł wiedzieć, sieć to rzeczywiście dziwne
 
Zastanawia mnie tylko na jakiej podstawie powiedzial, że wszystkie 5 pękną, skoro to był 9 dzien cyklu, to było mega dziwne,spytał sie teżkilka razy czy czyms sie stymulowalam, jakie tabletki bralam ze jest ich az 5...

A na pewno użył stwierdzenia że wszystkie pękną? Mi kiedyś ginekolog podczas badania powiedział, że widzi 2 identyczne pęcherzyki i że jeśli byłyby starania to jest szansa na bliźniaki, ale nie gwarantuje że obydwa pękną.
 
A na pewno użył stwierdzenia że wszystkie pękną? Mi kiedyś ginekolog podczas badania powiedział, że widzi 2 identyczne pęcherzyki i że jeśli byłyby starania to jest szansa na bliźniaki, ale nie gwarantuje że obydwa pękną.
No tak dokładnie tak powiedział... sama zapytalam sie go czemu mają pęknąć a on bo są jednakowej wielkości... dla mnie to dziwne
 
reklama
Do góry