reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog zajmujący się niepłodnością Lublin

Aileen31

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2020
Postów
998
Szukam ginekologa w Lublinie którego polecacie do wizyt związanych z długimi staraniami o ciążę, który zleci badania i nie zignoruje.
 
reklama
Ja polecam Krzysztofa Wiktora z Femmed. Poszłam do niego po pół roku starań. Od razu skierowanie na badania i u mnie i u męża. Niestety wyszło słabe nasienie. Na razie leczymy męża. Miałam monitoring owulacji. Nie mogłam przyjść na wizytę w gabinecie, bo pracowałam na drugą zmianę i zaproponował usg na Krasickich u sobie w szpitalu za darmo.
 
My byliśmy w Aby Ovo na Relaksowej. Robiliśmy tam tylko USG jąder, ale spotkaliśmy się bardzo profesjonalną opieką i ciepłą atmosferą. Lekarz, który badał męża udzielił także wyczerpującej konsultacji.
 
Ja mogę polecić prof. Jakiela, przyjmuje prywatnie, a badania trzeba wykonywać oddzielnie także koszta są spore, ale dla nas był ostatnią deską ratunku i się udało w dodatku naturalnie.
 
Ja polecam Krzysztofa Wiktora z Femmed. Poszłam do niego po pół roku starań. Od razu skierowanie na badania i u mnie i u męża. Niestety wyszło słabe nasienie. Na razie leczymy męża. Miałam monitoring owulacji. Nie mogłam przyjść na wizytę w gabinecie, bo pracowałam na drugą zmianę i zaproponował usg na Krasickich u sobie w szpitalu za darmo.
Ja także polecam dr Krzysztofa Wiktora. Na wstępie pełen pakiet badań dla mnie i dla męża, odpowiednie leczenie i oczywiście profesjonalna opieka i podejście do pacjentek.
 
reklama
A ja polecam PROVIVO dr. Marlena Kaczmarczyk. Przyjmuje na ul. Jutrzenki.
Dr. Mało mowna ale za to konkretna. Przyjmuje prywatnie ale ceny są przystępne. Widać że zna się na swojej robocie i nie podchodzi że najlepiej in vitro bo po co się męczyć (takiego lekarza spotkałam w ovum ale nie pamietam nazwiska dr. ) szuka przyczyny robi potrzebne badania.
 
reklama
Do góry