reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Cześć dziewczyny 😀 dobrze wykorzystajcie dzisiejsze walentynki 😉
Chyba tak jest jak piszecie dziewczyny, że z wiekiem bardziej wszystko przeżywamy i panikujemy. Pisałam już tu kiedyś, że ja sama teraz bardziej wszystko analizuje, martwię się, przeżywam, ale też mi się wydaje że to kwestia chyba takiej odpowiedzialności i dojrzałości jest, bo niekiedy dużo już przeszłyśmy, doświadczyłyśmy i jesteśmy bardziej świadome.
@Paulahopsa nie robię bety, w żadnej ciąży nie robiłam, nie czuje jakoś potrzeby robienia tego badania. Grzecznie cierpliwie czekam na pierwsza wizytę u lekarza. Może to jest kwestia tego że przeszłam już trzy ciąże biochemiczne i wiem że różnie może być, sama nie wiem...
Również życzę udanych Walentynek ;) my rano mieliśmy uniesienie miłości , mąż teraz mówi że w zasadzie zapomnieliśmy o zabezpieczeniu .. no ale co ma być to będzie ... twierdzi że jedynie spale się ze wstydu u Pani doktor 🤣 tera montujemy barierki na klatce schodowej 😊
 
reklama
Ahoj, Paulahopsa kciuki za udane wizyty. 👍😀

Aga87Ian jeden cykl to w sumie nie tak dużo. Ale najważniejsze, że wszystko się ładnie wygoilo i znalazłaś fajnego lekarza.

godzbal tak czuję, że moja @ też teraz będzie jakaś dziwna.
@godzbal @hania4899 dziewczyny jeszcze nic straconego, ja tam wierzę że już @ do was nie przyjdzie prędko, trzymam kciuki 😉
@Aga87lan ja tez w druga ciążę zaszłam od razu po poronieniu, sama się oczyściłam i wszystko było ok, ale jak lekarka tak zaleciła i jej ufasz to tak zrób , powodzenia 
@Paulahopsa no tak rozumiem, jeśli masz taka sytuację to wiadomo, że trzeba szybko działać.
Ja się dzisiaj napracowałam jak głupia i teraz zmęczona jestem już strasznie. Nie potrafię jeszcze się przestawić żeby bardziej na siebie uważać, ale chyba muszę sobie zakodować to w końcu 😀


No niestety, właśnie się rozkręca małpa u mnie.
Teraz nie wiem co zrobić, bo 17 miałam mieć usg dopochwowe :/

Ja dzisiaj oglądałam piwa w Lidlu, bo zapomniałam, że coś tam się dzieje w podbrzuszu 🤣 to prawda, trzeba się przyzwyczaić do tej myśli :) jestem dość energiczna, szybko wstaje, szybko chodzę A pod koniec dnia czuje mocniej kłucie i ciagniecie niż rano. Robiłaś betę? Sprawdzisz jak sytuacja wygląda czy spokojnie czekasz na usg?
Chciałabym być cierpliwa A jak wariatka biegam do laboratorium i liczę czy ładnie rośnie. W pierwszej ciąży, nieplanowanej, w 2017, było zupełnie inaczej. Test zrobiłam koło 32 dnia cyklu, bo przypomniałam sobie, że dawno okresu nie było a koleżanka zauważyła powiększony biust, bety nie robiłam wcale, bo nawet nie słyszałam o tym badaniu. 🤣 teraz stara krowa a zachowuje się jak nastolatka, gorzej! 🤪🤪

Ja przez całą ciążę marzyłam o zimnym piwie 😁🤣

Udanych Walentynek! Moje jak widać idealnie się wpisały w kolor przewodni 😁❤️
 
Witam,
My mamy 2,5 letnią córeczkę i od ponad roku staramy się o rodzeństwo dla córeczki, lecz niestety póki co nie wychodzi, ale całym sercem wierzymy, że tak się stanie 💕
 
godzbal to zależy, ile trwa u Ciebie okres, ale jeśli będzie krwawienie to Ci USG nie zrobi. Ja miałam jakieś lekkie plamienie przed @ dosłownie kilka kropel, ale jak o tym wspomniałam to.lekarz odmówił.

Pulinax witaj i życzę, żebyście szybko doczekali się zdrowego, kolejnego maleństwa. 👍😀
 
Witam,
My mamy 2,5 letnią córeczkę i od ponad roku staramy się o rodzeństwo dla córeczki, lecz niestety póki co nie wychodzi, ale całym sercem wierzymy, że tak się stanie 💕

Trzymam kciuki!

godzbal to zależy, ile trwa u Ciebie okres, ale jeśli będzie krwawienie to Ci USG nie zrobi. Ja miałam jakieś lekkie plamienie przed @ dosłownie kilka kropel, ale jak o tym wspomniałam to.lekarz odmówił.

Pulinax witaj i życzę, żebyście szybko doczekali się zdrowego, kolejnego maleństwa. 👍😀

U mnie wszystko się reguluje jeszcze po porodzie, także raz jest 3 dni a raz 5 ;) jutro zadzwonię i się wszystkiego dowiem :)
 
godzbal to zależy, ile trwa u Ciebie okres, ale jeśli będzie krwawienie to Ci USG nie zrobi. Ja miałam jakieś lekkie plamienie przed @ dosłownie kilka kropel, ale jak o tym wspomniałam to.lekarz odmówił.

Pulinax witaj i życzę, żebyście szybko doczekali się zdrowego, kolejnego maleństwa. 👍😀

Dzwoniłam dzisiaj do przychodni i bez problemu u nas wykonują usg nawet podczas miesiączki.
Także cieszę się bardzo, że nie muszę przesuwać wizyty :D
 
Cześć dziewczyny! co sądzicie o przeziębieniu kilka dni przed terminem miesiączki? Jest to dobry znak? :)
wiążecie to jakoś ze sobą? Czy totalnie zbieg okoliczności??
 
reklama
Cześć dziewczyny! co sądzicie o przeziębieniu kilka dni przed terminem miesiączki? Jest to dobry znak? :)
wiążecie to jakoś ze sobą? Czy totalnie zbieg okoliczności??
W sezonie przeziębienie jest normalnym zjawiskiem.. a w tym sezonie to nawet covid mozesz miec.. nie czytalabym tego jako objaw ciąży, mimo, ze wiele dziewczyn pisze, ze bylo chorych na poczatku ciazy.. ja uwazam ze przeziębienie jest tak powszechnym stanem, ze jest zwyczajnie zbiegiem okoliczności z poczatkiem ciąży :) a zwlaszcza w sezonie zimowym .. :p

Ktory masz dzien cyklu wogole? Ile dni do @ :p?
 
Do góry