reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Po prostu pięknie i szybko rośnie :) a termin porodu to będzie dopiero niespodzianka 🤣!

@Mama0303 Hej. Jak się dziś czujesz? Uspokoiło się wszystko? Jedziesz do przychodni? Trzymam za was mocno kciuki ❤️

@Paulina97 zmienione zdjęcie profilowe ;) ? :)

@Rozetka32 Kochana, co u Ciebie?

Dziewczyny! Miałam okropny dzień w pracy. Kończę dokumentację do przedsięwzięcia, które rozpoczęłam 3 lata temu... Dziś wszystkie papiery mój szef wiezie do instancji wyżej i od tego bardzo wiele zależy. Proszę trzymajcie kciuki! Bedę w pracy jeszcze dziś i jutro, a potem przez tydzień będę spać i nie wyjdę z łóżka, no chyba że wiosna do okna zapuka :) aaa jeśli chodzi o fb, to jednak wolę być tutaj, tak jak podczas każdej mojej ciąży :)

Tak przy okazji :) jesteście niemożliwe :) jak ja się wczoraj wieczorem przez Was uśmiałam :D !!! Uwielbiam Was ❤️❤️❤️
Powodzenia na pracowe tematy! Będzie wszystko si :)
też wolałabym zostać tutaj, ja w ogóle już na fb nie wchodzę korzystam tylko z mess i instagram, wolę tutaj tym bardziej, że będzie można utworzyć czytelne działy i wątki podejrzewam :) @Paulina97 jakby co to ja myślę, ze mogłabym się podjąć moderacji bo kiedyś ogarniałam takie fora ;)
 
reklama
hey dziewczyny
wstałam po 5:00 niby nic mnie nie bolało,wysikałam się a na papierze lekko różowy kolor.Myślę bez paniki,jestem po 10h pracy poloze sie jeszcze i może przejdzie.Byłam przed chwilą w toalecie i znów to samo😔
 
Po prostu pięknie i szybko rośnie :) a termin porodu to będzie dopiero niespodzianka [emoji1787]!

@Mama0303 Hej. Jak się dziś czujesz? Uspokoiło się wszystko? Jedziesz do przychodni? Trzymam za was mocno kciuki [emoji3590]

@Paulina97 zmienione zdjęcie profilowe ;) ? :)

@Rozetka32 Kochana, co u Ciebie?

Dziewczyny! Miałam okropny dzień w pracy. Kończę dokumentację do przedsięwzięcia, które rozpoczęłam 3 lata temu... Dziś wszystkie papiery mój szef wiezie do instancji wyżej i od tego bardzo wiele zależy. Proszę trzymajcie kciuki! Bedę w pracy jeszcze dziś i jutro, a potem przez tydzień będę spać i nie wyjdę z łóżka, no chyba że wiosna do okna zapuka :) aaa jeśli chodzi o fb, to jednak wolę być tutaj, tak jak podczas każdej mojej ciąży :)

Tak przy okazji :) jesteście niemożliwe :) jak ja się wczoraj wieczorem przez Was uśmiałam :D !!! Uwielbiam Was [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Trzymamy kciuki . Musi być dobrze [emoji846]
 
Mam podobnie, dzis 11+2 od kilku dni piersi nie bola a małe mdlosci tylko wieczorem. Glowa okropnie bolała w sobotę. Nie wiem czy się cieszyć czy martwić, wizyta dopiero za tydzień
Ja właśnie też wizyte mam w przyszły czwartek i zastanawiam się czy wcześniej gdzieś nie szukać,zeby się uspokoić 😕
 
Hej, udało mi się nadrobić 😊 we wtorek miałam wizytę, do tej pory termin miałam na 8,9 września a teraz wyszło na 17 🤨 za to na jednym zdjęciu dziecko 41 mm. Wyczytałam że to odpowiada 10 tygodniowi więc powinien ten 1 termin się zgadzać. Skołowana już jestem, martwię się że coś jest nie tak bo nie możliwe żebym zaszła w tą ciążę tydzuen pozbuej bo męża nie było 🤨 pocieszam się że mój lekarz ma beznadziejny sprzęt i to może dlatego,ale jest naprawdę cudownym lekarzem. Czekam do prenatalnych do 25 jak na ścięcie, co o tym myślę to mi słabo 😐 gdzie te czasy jak nie mogłam doczekać się czasu ciąży?
 
hey dziewczyny
wstałam po 5:00 niby nic mnie nie bolało,wysikałam się a na papierze lekko różowy kolor.Myślę bez paniki,jestem po 10h pracy poloze sie jeszcze i może przejdzie.Byłam przed chwilą w toalecie i znów to samo😔
Przypomnisz, w którym jesteś tygodniu? Po 10 godzinach pracy, myślę, że mogło tak się stać, tam wszystko jest delikatne i mocno ukrwione... Bierzesz luteinę lub duphaston? Leż, odpoczywaj ile możesz. Też plamiłam i wszystko jest dobrze. Główka do góry. Jeśli masz możliwość to skontaktuj sie też z lekarzem.
 
reklama
Do góry