reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

My też najpierw dziecko w planach potem ślub. Mieliśmy się pobrać w listopadzie 2020 a przygotowywaliśmy wszystko od... Września 2020 impreza na całe 26 osób noni odwołali. Czekam na jutrzejszą wizytę i jak będzie ok, to rezerwujemy termin na początek marca, bo potem w kieckę nie wejdę, a kupiłam w październiku 😂 także tego. Ciekawe, czy cyc wejdzie... Zresztą dziś rano śnił mi się mój ślub, miałam tłuste włosy więc ubrałam czapkę z pomponem, zgubiłam biały sweterek, więc ubrałam czarną marynarkę 😂
First things first ;) będzie cudnie❤️
 
reklama
Ale pomyśl o pozytywach ... nie ma ch...ja żebyś to zobaczyła choć byś nie wiem jak chciała😂a czego oczy nie widzą ....
Ja właśnie muszę widzieć jak mi się coś wbija bo inaczej słabo mi się robi 😂 mam odwrotnie niż większość ludzi na ziemi 😂 u mnie jest tez problem z przeczulicą skóry na plecach po operacji. Nawet jak mąż dotyka lekko moje plecy to jest dla mnie ciężkie do wytrzymania a sam prysznic i spływające woda po plecach to dla mnie trauma 😪 dlatego wybicie igły w kręgosłup dla mnie nie wchodzi w rachubę.
A zwykle pobieranie krwi mi nie przeszkadza ;) mogę chodzić nawet codziennie 😁
 
a z innej beczki pytanie czy taki kosz Mojżesza może spokojnie zastąpić łóżeczko?
Gdzieś do 4-5 miesiąca na pewno. Znam pary, które się na niego zdecydowały przez brak miejsca w mieszkaniu i były zadowolone. My jednak od początku używaliśmy łóżeczka 🙂
 
reklama
Do góry