reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem dzisiaj 4 dzień po criotransferze dwóch 3dniowych zarodków średniej jakości.
Drugiego dnia po transferze czułam wyraźnie skurcze macicy albo tak jakby coś ją drapało. Wczoraj miałam jeszcze lekkie pobolewanie jajników szczególnie lewego a dzisiaj już kompletnie nic nie czuję. Czy to normalne? Jakie mialyscie objawy jak się powiodło? Trochę się obawiam, że znowu się nie udało. To jest już mój piąty transfer 😕
Ja tam znawczynią jakąś wielka nie jestem bo raptem mialam 2 transfery. Jeden udany drugi nie. Ale przy 2 transferach czułam to samo. Było pobolewanie brzucha, delikatne skurcze itp.. Więc według mnie na tym etapie jeszcze za wcześnie. Ale być może się nie znam, jeśli źle mówię to proszę mnie poprawcie 😉
 
Ja ostatnio wyczytałam albo widziałam, że piekarnik najlepiej umyć tabletką od zmywarki... Pół niedzieli spędziłam przy piekarniku, ale wygląda prawie jak nowy 😊
W rękawiczkach, bo żrące, gdybyście chciały spróbować... 😉
Nie wiem czy znasz firmę Faberlic. Jest tam środek do czyszczenia piekarników. Kosztuje około 14 zł. I naprawdę działa. Psikasz i później delikatnie ścierasz ścierką i piekarnik czyściutki. Tylko proponuję właśnie w rękawiczkach. Ja nie wierzyłam w to cudo. Ale jak kupiłam pierwszy raz to się przekonałam że naprawdę działa. Teraz to musi być zawsze u mnie w domu
 
Nie wiem czy znasz firmę Faberlic. Jest tam środek do czyszczenia piekarników. Kosztuje około 14 zł. I naprawdę działa. Psikasz i później delikatnie ścierasz ścierką i piekarnik czyściutki. Tylko proponuję właśnie w rękawiczkach. Ja nie wierzyłam w to cudo. Ale jak kupiłam pierwszy raz to się przekonałam że naprawdę działa. Teraz to musi być zawsze u mnie w domu
Nie znam, chętnie bym wypróbowała... Bo już próbowałam różnych płynów do czyszczenia piekarnika znanych marek i jakoś żaden się nie sprawdził...
 
@Gonia0605 dokładnie o ten mi chodzi. Jest mega. Kiedyś mialam taka stara blaszkę. Juz biedna całą brudna, przypalona itp. Wypróbowałam na niej pierwszy raz ten plyn.popsikalam i tak zostawilam na trochę, jak mi się o niej przypomniało to poszlam i pod bieżącą wodą zmylam... Kuźwa ale było moje zdziwnienie jak zobaczyłam że blaszka wygląda jak nowa 🙈 cała rodzinę do łazienki zawołałam tak się cieszyłam że on działa 🤣🤣🤣🤣🙈 a siostrze i szwagierce filmiki nagrywałam 🤣🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_20210223_150238.jpg
    IMG_20210223_150238.jpg
    995,8 KB · Wyświetleń: 89
@Gonia0605 dokładnie o ten mi chodzi. Jest mega. Kiedyś mialam taka stara blaszkę. Juz biedna całą brudna, przypalona itp. Wypróbowałam na niej pierwszy raz ten plyn.popsikalam i tak zostawilam na trochę, jak mi się o niej przypomniało to poszlam i pod bieżącą wodą zmylam... Kuźwa ale było moje zdziwnienie jak zobaczyłam że blaszka wygląda jak nowa 🙈 cała rodzinę do łazienki zawołałam tak się cieszyłam że on działa 🤣🤣🤣🤣🙈 a siostrze i szwagierce filmiki nagrywałam 🤣🤣🤣🤣
OK, poszukam ☺️ brzmi obiecująco ☺️
 
reklama
Do góry