reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Te 30min karmienia to raczej jak juz sie ustabilizuje laktacja, co moze potrwac pare tygodni. W pierwszych dniach karmi sie w zasadzie bez przerwy.
U nas smolka byla czarna i klejaca jak smoła. I bylo jej bardzo duzo.
A pupki nie smarowalabym niczym na początku. No i hmm wystarczy przestudiowac sklady i znalezc te "niebadziewne" kosmetyki [emoji6] U mnie odpazen nie bylo nigdy, maki tez nigfy nie stosowalam, tylko dobrej jakosci kremy.
Kocham zielony linomag.
 
reklama
Miało być miałam czy miałaś? Bo jeśli czy ja miałam pierwsze, to nie, już któreś z kolei.
Ojoj, 13 stycznia był transfer, to pewnie 7 tyg temu jakoś. Nie wiem, teraz już liczę tyg ciąży, czyli teraz 9 ☺️
Miało być miałaś 😁
To Ty jesteś dalej ode mnie.U mnie 15 dni po transferze.
Tak mnie zastanawia ile razy będziemy musieli jeźdźić do kliniki.Mamy do nich 150 km w jedną stronę . I się zastanawiam kiedy będę mogła się zapisać do lekarza u siebie. Teraz właśnie tego 02.03 ,mam usg weryfikujace i jeszcze pewnie beta.
 
reklama
A co ty już w 9 mc??

Spokojnie sierżant bazylia !

20 pompek i uspokój oddech !

Dziecko maluszka po urodzeniu karmi sie tzw na żądanie. Czyli jak ma sucho, nic go nie boli, nie gorączkuje itd a wyje to raczej chce cyca ;)

Nie ma jakiejś stałej godziny karmienia.

Karmienie zajmuje około 30 min, bo są problemy na początku z ssaniem. Maluszk się denerwuje bo nie umie ssać, mama też takze leci na to czas.

Chrześniak mój był karmiony co 2-3 h ale czasem domagał się częściej ;) Np jak go biegunki męczyły ;)

Z pewnością poczujesz jak się zassie ;)

Pieluszkę zmieniasz jak narobi :D Kupe poczujesz a siku sprawdzaj :p

My smarowaliśmy dupke i miejsca "bikini" mąką ziemniaczaną po każdym pampersie ! Super sposób przeciw otarciom dla takiego maluszka ! Sprawdza się ekstra i nie trzeba żadnych badziewnych kosmetyków !


Smułka to pierwszy stolec który robi dzieciątko :) Może ją oddać, bo po prostu jelitka mu ruszyły i stanie się to w trakcie porodu, albo np może to zrobić jak ci odejdą wody pod wpływem różnych czynników - mówi się nawet o stresie lub jakiś chwilowym niedotlenieniu. Z reguły ma zielony kolor.

:p :p

Dasz radę kobito !!

Ciekawie jak nazwiesz :) rozmaryn? szałwia?
😂 😂 😂 gluptas jestes ;) Poprostu przykro mi sie zrobilo ze Łukasza nie bedzie przy nas tyle dni - to jednak mocno niesprawiedliwe. On mnie zawsze potrfil przywolac do porzadku ;) A tak swoje pierwsze dziecko zobaczy przez telefon ;) smutne troche nie? Wlasnie sprzedalam stol z krzeslami - ciekawe co powie ;)
 
Do góry