reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
JA zawsze uwielbialam jajka - jadlam je na wszystkie mozliwe sposoby. Na twardo, na miekko, rozlane, w koszulkach, jajecznica, szakszuka a odkad jestem w ciazy wogole mi nie wchodza a wrecz mnie od nich odrzuca - mam nadzieje ze po porodzie mi wroca moje smaki bo tak mi bylo latwiej utrzymac diete no i staralam sie zdrowo jesc a teraz poki mam apetyt staram sie cokolwiek wrzucic byleby zjesc to chyba przez ta anemie.
Wdech wydech wdech wydech .....
U nas dostawia się dziecko zaraz po wyjęciu z brzucha jeśli nie ssa to masujesz cyc i po kropelce zbierasz siarę do strzykawki i podajesz dziecku.
W Pl możesz oddać dziecko na noc do takiej sali gdzie pigoła pilnuje.
Ja byłam z mała 24 h Ale był że mną mąż ciągle . Na 2 dzień po CC jesteś już ogarnieta ale tam pracują ludzie- masz dzwoneczek nie wiesz dzwonisz pytasz 😁 20210225_144627.jpgJa jeszcze z kablami kładłam koło cyca 20210225_144627.jpg
 
Ostatnia edycja:
Woow.. I wszystko dobrze było z malenstwem??
Ja jestem teraz w 34 tyg i sie tak boje że urodze wcześniej 🙈
Screenshot_20210225-143912_Photos.jpgTak dostała 10/10 tylko miała straszliwe spadki cukru ( najpierw trafiła na normalny odział nie wczesniaki) w 3 dniu jak ja dostalam wypis ona wpis na wczesniaki straciła dużo na wadze . I dostała zoltaczki , po naswietlaniu i odzywkach po 10 dniach do domu .
 
Zobacz załącznik 1242235Tak dostała 10/10 tylko miała straszliwe spadki cukru ( najpierw trafiła na normalny odział nie wczesniaki) w 3 dniu jak ja dostalam wypis ona wpis na wczesniaki straciła dużo na wadze . I dostała zoltaczki , po naswietlaniu i odzywkach po 10 dniach do domu .

Ojeejku, jaka słodka ❤️❤️❤️❤️
Dobrze ze tylko 10 dni... Przesłodka jest 😍
 
No u mnie już po ptakach. Miałam czerwone krwawienie ze skrzepami. Już odstawiam leki 😒
Ja tez miałam w 10tc i nie widzieli czemu. Pojechałam do kliniki i okazało się ze mam krwiaka. W wypisie ze szpitala było napisane obfite krwawienie z żywą krwią. Odmówiłam hospitalizacji bo większość leków mam w domu. Dziewczynkom nic nie było, teraz prawie 15tc j nadal podkrwawiam, ale już powoli się przyzwyczajam. Krwiak się powiększył bo jest 8x4 cm ale jest daleko od dzieci. Zatem czekaj czas pokaże jak będzie. Około 1000 będzie widać pęcherzyk i wtedy warto isc na usg.
 
reklama
Ja tez miałam w 10tc i nie widzieli czemu. Pojechałam do kliniki i okazało się ze mam krwiaka. W wypisie ze szpitala było napisane obfite krwawienie z żywą krwią. Odmówiłam hospitalizacji bo większość leków mam w domu. Dziewczynkom nic nie było, teraz prawie 15tc j nadal podkrwawiam, ale już powoli się przyzwyczajam. Krwiak się powiększył bo jest 8x4 cm ale jest daleko od dzieci. Zatem czekaj czas pokaże jak będzie. Około 1000 będzie widać pęcherzyk i wtedy warto isc na usg.
Tak właśnie chcę zrobić. Teraz np. mam delikatne plamienie widoczne tylko na papierze. Straszne to, że ciągle coś, no ale widocznie to tak niestety wygląda. Po prostu trzeba się przestać zamartwiać i tyle. W sobotę robię kolejne bhcg i w poniedziałek kolejne. Może już będzie ok 1000 i wtedy z marszu wizyta.
 
Do góry