reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ojaa a zanim odpadnie to się dziecka nie kąpię?? A po jakin czasie mniej więcej odpada??
Dziewczyny a nie lepiej na ciezarowkach o tym?

Nie ma reguly, u pierwszej corki odpadl po 10 dniach, u drugiej po miesiącu.
Nie powinno sie wkladac do wody dziecka z kikutem. Kąpiesz " na sucho" czyli myjesz, ale na reczniku, bez wkladania do wody.
 
reklama
Usg miałam nic nie mówił, było ok. W weekand się zresetuje i jakiś drink machen zrobię;) potem już się ogarniam i muszę w końcu zacząć działać bo się to wlecznie strasznie. To 3 , czyli ostatnio pracedura z dofinansowaniem do leków itp. Dlatego ja cała obsrana :-D:-D, bo i tak za pożyczone robimy
Ech ta kasa😔. Skąd ja to znam 🤦. Ja już miałam 3 stymulacje ale na szczęście, ta pierwsza była z jakiegoś programu ze Szwajcarii i ona się nie wlicza, bo za leki płaciłam 100% a oni mi to potem oddali. Więc też będę miała ostatnią stymulke z refundacją 😔. I też z pożyczką 😔. Najwyżej będę swoje róże wpierdzielac 😜
 
Ojaa a zanim odpadnie to się dziecka nie kąpię?? A po jakin czasie mniej więcej odpada??
Odpada około 2 tygodnie po porodzie z tego co wiem. A kąpać można, z tym że trzeba uważać właśnie na tego kikuta bo on cały czas musi być suchy. Żeby się nie babralo i szybko odpadł.jak Moja bratowa rodziła pierwsze dziecko to położne kazały jej umyć małego dopiero w domu... A moja siostra już w szpitalu mylą wszystkie dzieci...wiec są różne szkoły...
 
Habaz to czesc mojego slangu, oznacza kwiatki ogolnie [emoji1787][emoji14]
150?!?!? Ojprdl!! Ty nie tylko urodzilas sie tego dnia co moja mama, Ty masz nawalone w glowie jak ona [emoji3059][emoji3059] Wiecznie kupuje kwiatki i buty (tez tak masz?[emoji6])
Kwiaty.....nie pytajcie ile zapłaciłam za najdroższego storczyka. Kupiłam u jakiegoś Włocha hehe.
 
reklama
Ech ta kasa😔. Skąd ja to znam 🤦. Ja już miałam 3 stymulacje ale na szczęście, ta pierwsza była z jakiegoś programu ze Szwajcarii i ona się nie wlicza, bo za leki płaciłam 100% a oni mi to potem oddali. Więc też będę miała ostatnią stymulke z refundacją 😔. I też z pożyczką 😔. Najwyżej będę swoje róże wpierdzielac 😜
To musisz mi trochę podrzucić;)
Tak jak w tym kabarecie.
Kiedyś to lubiłem kaczki karmić, ale teraz to wolę sam jeść 🤣🤣🤣
 
Do góry