reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

reklama
Dziękuję Ci za odpowiedź. A robiłaś USG po oczyszczeniu? W jakimś konkretnym dniu cyklu czy po prostu po krwawieniu? Jaki był ten cykl? Mocno się pokiełbasił?
Tzn u mnie było to tak ze wyszła mi 2 blada kreska w dniu spodziewanego okresu, szczęście radość poszłam na betę po 3 dniach beta 18 niestety 2 dni później mocne krwawienie skrzepy skurcze ponowna beta wyszła 7 odrazu w tym samym dniu ginekolog usg w trakcie krwawienia, padło że biochemiczna krwawienie trwało 6 dni jak okres tyle ze mocniejszy. Ginekolog powiedziała ze jeśli krwawienie będzie dłuższe niż 7-10 dni to żeby przyjść ponownie, ale nie było takiej potrzeby powiedziała żeby odczekać jeden cykl i dalej sie starać.
Następny cykl 24 dni wiec u mnie praktycznie wgl sie nie rozregulował bi cykle mam 24-26 dni czasami 21 lub 28
Jedynie co ginekolog kazala mi przyjść jak będę płodna bo miałam słabo utkane jajniki jajeczkami ale to prawdopodobnie przez poronienie bo na następnym usg wszystko w porządku

Na następnej wizycie byłam dopiero 3 miesiące później i wtedy dostałam progesteron żeby pobudzić owulacje i przytrzymać ciążę jakby sie trafiła.
Niestety od października nie udało nam się utrafić jajeczka.
Ginekolog dala nam czas do kwietnia żeby zafasolkowac jak sie nie uda to zaczynamy badania
I poprzedni cykl właśnie byl z progesteronem duphaston od 16 do 25 dnia cyklu później test ciążowy negatywny i tabletki stop i po 3 dniach okres
W razie jakby test był pozytywny powinnam brać dalej progesteron
 
Ja dostałam luteinę na podtrzymanie kiedy betę słabo ale jeszcze rosła. Kiedy zaczęła spadać gin kazał odstawić żeby dostać krwawienia.
Wiem co czujesz nie jest to łatwe,ale mówią że organizm wie co robi i przyjmuje tylko zdrowe zarodki.
Podobno po biochemicznej szybciej sie zachodzi ponownie w ciążę, nie wiem co znaczy szybciej bo u nas 5 miesięcy i nic
 
Wiem co czujesz nie jest to łatwe,ale mówią że organizm wie co robi i przyjmuje tylko zdrowe zarodki.
Podobno po biochemicznej szybciej sie zachodzi ponownie w ciążę, nie wiem co znaczy szybciej bo u nas 5 miesięcy i nic
Ja mam odczekać dwie miesiączki. Boje się że organizm "zapomni" i 7 miesięcy a piat od nowa.
 
Ja mam odczekać dwie miesiączki. Boje się że organizm "zapomni" i 7 miesięcy a piat od nowa.
U mnie ginekolog powiedziała, że możemy odrazu sie starać, ale dla regeneracji możemy odczekać jeden cykl. I od października nam się niestety nie udało zafasolkowac
 
reklama
Z badaniami tzn? Zleciła Ci jakieś badania? To pierwsza biochem?
Zaleciła mi USG po krwawieniu i TSH 4 tygodnie od rozpoczęcia kuracji eutyroxem, dodatkowo zrobię progesteron bo w tej biochemicznej wyszedł bardzo niski, dlatego dostałam na podtrzymanie. Tak to moja pierwsza i mam nadzieję ostatnia biochemiczna.
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
777 tys
Do góry