reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dzień dobry ☺️ Miłego dnia Wam życzę :) Jak samopoczucie? Ktoś testuje w tym tygodniu? :)
Dla Ciebie, również miłego dnia 😊 Samopoczucie słabe. Mam 13dc, jest to pierwszy cykl z clo. Miałam chyba wszystkie skutki uboczne, zawroty głowy, ogromny ból jajników i straszny ból piersi, które do teraz delikatnie bolą. Nie wiedziałam, czego spodziewać się po clo, więc testy owu robię od 10dc. Ale mam wrażenie, że kreski zamiast ciemnieć, są coraz jaśniejsze 🤷‍♀️ Za 3 dni zaczynam brać duphaston. Działamy, zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
 
Dla Ciebie, również miłego dnia 😊 Samopoczucie słabe. Mam 13dc, jest to pierwszy cykl z clo. Miałam chyba wszystkie skutki uboczne, zawroty głowy, ogromny ból jajników i straszny ból piersi, które do teraz delikatnie bolą. Nie wiedziałam, czego spodziewać się po clo, więc testy owu robię od 10dc. Ale mam wrażenie, że kreski zamiast ciemnieć, są coraz jaśniejsze 🤷‍♀️ Za 3 dni zaczynam brać duphaston. Działamy, zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Współczuję :( Trzymam kciuki, żeby ten cykl był szczęśliwy i żebyś w przyszłym nie musiała już się męczyć ;)
 
A wieczorem podobno nie powinno się testować..
Kochana testy owu możesz wykonać o dowolnej porze dnia byle nie rano. Poranny mocz fałszuje wynik. Zasada jest taka żeby testy robić mniej więcej o tej samej porze i nie pić nic przez min. 2h. Jeśli widzisz, że kreska jest blisko pozytywu można zatestować dwa razy w ciągu dnia.
 
Dziekuje, gdyby nie ta nadzieja dawno bym przestala. Tylko najgorsze jest to ze lata leca... i plodnosc maleje, po laparo lekarz powiedzial ze powinnnam szybko zajsc a juz mija 4 miesiac, leki tez wciaz biore, chodze na USG wiec wiem ze mam pechezyk dominujacy, dobry sluz i wciaz nic😞 dlatego mi tak ciezko na sercu

Rozumiem Cię. Też już miałam kryzysy i załamania na swojej drodze. Myślę, że jeśli jesteś już leczona, przebadana i po zabiegu to dużą część pracy masz już za sobą. I zdecydowanie szanse wzrosły. Zapewne to kwestia niedługiego czasu. Musisz tylko zadbać o swój komfort psychiczny, bo niestety to też ma duży wpływ na płodność i trud czasu oczekiwania na radosną nowinę. Może jest coś co w międzyczasie by Cię odstresowalo, poprawiło humor, odciągnęło umysł od natrętnych myśli. 😀
 
Witam Was staraczki😊 mam pytanie troszkę z innej strony, chodzi o umowę o pracę na czas określony. Staramy się od listopada zeszlego roku. Umowe o pracę na czas określony mam do 31.07.2021. Ten cykl niestety bedzie stracony gdyz maz jest w pracy i wraca dopiero na poczatku kwietnia. Teraz miesiaczke mam dostsc 20.03 więc teoretycznie załapiemy sie na dni płodne jak bedzie w domu😊 i tu moje pytanie w momencie zakonczenia umowy musze byc max w 12 tygodniu ciazy inaczej nie przedłuża mi jej do dnia porodu i nie nalezy sie wtedy zasiłek? Nie wiem czy juz nie ryzykowac i po prostu odpuścić i zacząć starania po kolejnej umowie, czy dobrze liczę i załapiemy sie jeszcze w kolejnym cyklu😊 oczywiście jesli nam sie uda
 
Rozumiem Cię. Też już miałam kryzysy i załamania na swojej drodze. Myślę, że jeśli jesteś już leczona, przebadana i po zabiegu to dużą część pracy masz już za sobą. I zdecydowanie szanse wzrosły. Zapewne to kwestia niedługiego czasu. Musisz tylko zadbać o swój komfort psychiczny, bo niestety to też ma duży wpływ na płodność i trud czasu oczekiwania na radosną nowinę. Może jest coś co w międzyczasie by Cię odstresowalo, poprawiło humor, odciągnęło umysł od natrętnych myśli. 😀
To prawda komfort psychiczny tez jest wazny- a ja co miesiac mysle tylko o jednym a potem placz ze znow nic😥😪
dzis tez czekam juz na wstretna 🐵 bo czuje ze przyjdzie mimo iz bralam Utrogesan i mialam cicha nadzieje ze sie uda.... Teraz lekarz zapowiedzial ze jak bedzie @ to w 3 dniu mam jednorazowo przyjac 3 tabletki Lamette. Bralyscie to?
 
Nie zaleca się brania dupka bez potwierdzonej owulki[emoji6][emoji6][emoji6]
Monitoring kiedy masz? Czy już jesteś po?
Dla Ciebie, również miłego dnia [emoji4] Samopoczucie słabe. Mam 13dc, jest to pierwszy cykl z clo. Miałam chyba wszystkie skutki uboczne, zawroty głowy, ogromny ból jajników i straszny ból piersi, które do teraz delikatnie bolą. Nie wiedziałam, czego spodziewać się po clo, więc testy owu robię od 10dc. Ale mam wrażenie, że kreski zamiast ciemnieć, są coraz jaśniejsze [emoji2368] Za 3 dni zaczynam brać duphaston. Działamy, zobaczymy co z tego wyjdzie [emoji6]
 
reklama
U mojej siostry w dniu @ też było biało, a dwa dni później dwie kreseczki :) Pamiętaj, że owu mogła się przesunąć więc jeszcze nic straconego :) U mnie dopiero 5 dc, więc czekam na koniec @ i będziemy działać ☺️
U mnie też 5 dzień <3 I mąż się śmieje ze mogłabym być już po @ 😅 No to czekamy jeszcze 2 dni i się zaczynamy starać ❤
 
Do góry