reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A jeszcze mnie dziwią duże ilości śluzu, a nigdy nie miałam aż tak. Od ponad tygodnia mam dużą ilość wodnistego mlecznego
Było tu wiele dziewczyn, które też sugerowały się kreską którą zobaczyły po czasie i jakoś w ciąży nie były [emoji2368] Nie bez powodu producent podaje czas w jakim należy odczytywać wynik, w ulotce też jest informacja że po tym czasie test nie jest wiarygodny. Żeby mieć 100% pewność czy jesteś czy nie jesteś w ciąży to radzę udać się do laboratorium i zrobić badanie z krwi :)
 
reklama
Ja nawet nie myślę że jestem tylko mnie właśnie to wszystko dziwi

Dlatego ja na Twoim miejscu zamiast snuć domysły i doszukiwać się objawów (a wiem że ja bym tak robiła) poszłabym na betę żeby nie mieć żadnych wątpliwości ;) Tym bardziej, że po ciąży biochemicznej Twój cykl mógł się całkowicie rozjechać.
 
Czesc Dziewczyny, w tym cyklu mialam moec robiona droznosc, ale moja Pani doktor zapomniala mi powiedziec, ze przed badaniem powinnam jeszcze zrobic badanie na chlamydie i na ureoplasme, bo bez tego droznosci mi nie zrobia. Dopiero sama doczytalam i zapytalam jej co z tymi badaniami to powiedziala, ze faktycznie musze je zrobic. Na wyniki czeka sie 14 dni wiec droznosc dopiero najwczesniej za miesiąc. :/:/ Kolejny miesiąc w plecy.
Ja miałam robioną drożność bez tych badań. Jedynie ginekolog na wizycie zbadał śluz pod mikroskopem i powiedział, że wszystko jest w porządku. Ten sam lekarz w szpitalu robił mi drożność, więc może dlatego nie musiałam mieć tych badań.
 
Rozjechało się bardzo bo zawsze miałam co do dnia [emoji2955]
Dlatego ja na Twoim miejscu zamiast snuć domysły i doszukiwać się objawów (a wiem że ja bym tak robiła) poszłabym na betę żeby nie mieć żadnych wątpliwości ;) Tym bardziej, że po ciąży biochemicznej Twój cykl mógł się całkowicie rozjechać.
 
Trochę zgłupiałam dzisiaj.
Dzisiaj 27dc, owu według testów była w 14 dc. Od czwartku brązowe plamienia. Robiłam dzisiaj test z rana, ale negatywny. Dosłownie pól godziny po wstaniu pojawiło się trochę krwi. A teraz tylko delikatne, znów brązowe plamienie, które jakby już się kończyło. Takie plamienia miewałam przed okresem, ale bez krwi. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? Na plamienie implatacyjne jest raczej już za późno?
 
Trochę zgłupiałam dzisiaj.
Dzisiaj 27dc, owu według testów była w 14 dc. Od czwartku brązowe plamienia. Robiłam dzisiaj test z rana, ale negatywny. Dosłownie pól godziny po wstaniu pojawiło się trochę krwi. A teraz tylko delikatne, znów brązowe plamienie, które jakby już się kończyło. Takie plamienia miewałam przed okresem, ale bez krwi. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? Na plamienie implatacyjne jest raczej już za późno?
Takie kilkudniowe plamienia to raczej problem z progesteronem. Jeśli będą się powtarzać to lepiej skonsultować to z lekarzem.
 
reklama
Trochę zgłupiałam dzisiaj.
Dzisiaj 27dc, owu według testów była w 14 dc. Od czwartku brązowe plamienia. Robiłam dzisiaj test z rana, ale negatywny. Dosłownie pól godziny po wstaniu pojawiło się trochę krwi. A teraz tylko delikatne, znów brązowe plamienie, które jakby już się kończyło. Takie plamienia miewałam przed okresem, ale bez krwi. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? Na plamienie implatacyjne jest raczej już za późno?
Chyba raczej okres... Ale wszystko się okaże za dzień dwa. Nie łam się 🤗
 
Do góry