reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Polecam właśnie powklejać poobserwować, bo takie robienie i wyrzucanie odrazu nic nie wniesie chyba że ktoś ma naprawdę duży skok LH.
Myślicie ze plemniki z 11 na 12 dzień cyklu przetrwały do 13 jeśli wtedy rzeczywiście była owulacja? Mówią ze mogą przetrwać niby 5 dni 😮
Dodatkowo w tym cyklu zaczęłam stosować zel bezpieczny dla plemników
Pzypomnij kiedy miałaś test pozytywny
 
reklama
Ja dzisiaj uderzę od trochę innej strony ale bardzo istotnej w naszych staraniach 😁 czy któraś z Was zmaga się z bólem w trakcie stosunku ? Czasami mam problemy 🤷 grzybów nie ma, bakterii nie ma, wirusów też ale ból jest. Doczytałam się w sumie po objawach, że to pewnie zapalenie pochwy z nieznaną przyczyną. To ma nawet jakąś ładną nazwę 😂 tylko jest przykre w życiu 🤦 Jak sobie radzicie ?
 
Ale wiecie czego dotyczy wątek? Takie dyskusje odbywają się na staraczkach. Tam nakręcajcie się do woli i testujcie nawet przed owulacją, w trakcie kiedy se tam chcecie. Takie wątki kreskowe to ostatnie juz miejsce publiczne na forum gdzie mają szansę udzielać się dziewczyny, które również czekają na dwie kreski, ale nie dają rady znosić tego ciągłego testowania 2 dni po owulacji, wmawiania objawów 3 dni po stosunku, czy mądralowania się, że jak sąsiadki żony szwagra koleżanki córka z Pcimia tak miała to na bank tak jest. Litości
a to przepraszam i proszę o wybaczenie. Czy istnieje gdzieś może jakiś regulamin określający zakres wypowiedzi? Nie chciałabym znowu popełnić takiego błędu. To już 2 raz jak ktoś dzisiaj podnosi Pani ciśnienie? ;) a może 2 powód żeby się do kogoś przyczepić?

Jeśli uraziłam jakieś dlugostarajace się Panie to przepraszam szanuje Was i podziwiam.
 
Ja dzisiaj uderzę od trochę innej strony ale bardzo istotnej w naszych staraniach 😁 czy któraś z Was zmaga się z bólem w trakcie stosunku ? Czasami mam problemy 🤷 grzybów nie ma, bakterii nie ma, wirusów też ale ból jest. Doczytałam się w sumie po objawach, że to pewnie zapalenie pochwy z nieznaną przyczyną. To ma nawet jakąś ładną nazwę 😂 tylko jest przykre w życiu 🤦 Jak sobie radzicie ?
O kurcze.. Ale boli cie przy wejściu?
 
a to przepraszam i proszę o wybaczenie. Czy istnieje gdzieś może jakiś regulamin określający zakres wypowiedzi? Nie chciałabym znowu popełnić takiego błędu. To już 2 raz jak ktoś dzisiaj podnosi Pani ciśnienie? ;) a może 2 powód żeby się do kogoś przyczepić?

Jeśli uraziłam jakieś dlugostarajace się Panie to przepraszam szanuje Was i podziwiam.
Ja chyba podnioslam jej dzisiaj pierwsza na innym forum 😂
Ale nie chce się wdawac z nią w dyskusje
 
Polecam właśnie powklejać poobserwować, bo takie robienie i wyrzucanie odrazu nic nie wniesie chyba że ktoś ma naprawdę duży skok LH.
Myślicie ze plemniki z 11 na 12 dzień cyklu przetrwały do 13 jeśli wtedy rzeczywiście była owulacja? Mówią ze mogą przetrwać niby 5 dni 😮
Dodatkowo w tym cyklu zaczęłam stosować zel bezpieczny dla plemników
ooo dziękuję za radę. W następnym cyklu tak zrobię. Też czytałam że jak twarde sztuki to 5 dni wytrzymają;))
 
reklama
Ja dzisiaj uderzę od trochę innej strony ale bardzo istotnej w naszych staraniach 😁 czy któraś z Was zmaga się z bólem w trakcie stosunku ? Czasami mam problemy 🤷 grzybów nie ma, bakterii nie ma, wirusów też ale ból jest. Doczytałam się w sumie po objawach, że to pewnie zapalenie pochwy z nieznaną przyczyną. To ma nawet jakąś ładną nazwę 😂 tylko jest przykre w życiu 🤦 Jak sobie radzicie ?
mnie czasami boli przy niektórych pozycjach
 
Do góry