reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Nom chyba pora założyć wątek prywatny. Za dużo zaczyna się tutaj dziać nieprzyjemnego dla dziewczyn które już od dłuższego czasu są na wątku i przechodzą z miesiąca na miesiąc, a te które dołączają powinny być ciut bardziej wyrozumiałe w stosunku do innych
U mnie niestety negatywny, okresu jeszcze nie widać [emoji2368]

Jeśli sytuacja się powtórzy to tak będzie, dla mnie nie ma problemu aby przejść na prywatny wątek [emoji6]

Negatywny [emoji2368]

Ja tez mam tyłozgięcie i niektore pozycje sprawiają ból i okres tez bywa bardzo bolesny [emoji6]
 
reklama
@Lily2389 czy Ja coś przegapiłam? Dzisiaj rano testowałaś? A może jednak będziesz miała takie anomalie jak Ja i jednak to nie była owulacja ? I była w późniejszym terminie z innego pęcherzyka?
 
Nom chyba pora założyć wątek prywatny. Za dużo zaczyna się tutaj dziać nieprzyjemnego dla dziewczyn które już od dłuższego czasu są na wątku i przechodzą z miesiąca na miesiąc, a te które dołączają powinny być ciut bardziej wyrozumiałe w stosunku do innych
POPIERAM
 
@Lily2389 czy Ja coś przegapiłam? Dzisiaj rano testowałaś? A może jednak będziesz miała takie anomalie jak Ja i jednak to nie była owulacja ? I była w późniejszym terminie z innego pęcherzyka?
Testowalam ale negatywny, mój organizm to jedna wielka anomalia 😅 zeby tylko ten cykl nie trwal 51 dni jak poprzedni ani nie dłużej 😉
 
A ja jeszcze coś dorzucę.. I nie chce być złośliwa.
Rozumiem dziewczyny które starają się od jakiegoś czasu. Ja też próbuje już prawie 2 lata i mam za sobą poronienia.
Ale nigdy nie uważałam że jeśli ktoś testuje wcześniej to może mnie tym urazić.
Dlaczego broni się takich kobiet a te które rozmawiają o szybszym testowaniu są krytykowane? A co najgorsze oceniane przez osoby które w ogóle się nie znają..

Wątek się skończy i założycie nowy.
Tam też nie będziecie przyjmować osób które będą chciały testować tydzień przed @?

Nie chciałam tutaj nikogo urazic, wyraziłam tylko swoje zdanie bo do tego mam prawo.
Obiecuje nie wrzucać testu nie wcześniej niż 3 dni przed @.chyba że to też wcześnie..
 
A ja jeszcze coś dorzucę.. I nie chce być złośliwa.
Rozumiem dziewczyny które starają się od jakiegoś czasu. Ja też próbuje już prawie 2 lata i mam za sobą poronienia.
Ale nigdy nie uważałam że jeśli ktoś testuje wcześniej to może mnie tym urazić.
Dlaczego broni się takich kobiet a te które rozmawiają o szybszym testowaniu są krytykowane? A co najgorsze oceniane przez osoby które w ogóle się nie znają..

Wątek się skończy i założycie nowy.
Tam też nie będziecie przyjmować osób które będą chciały testować tydzień przed @?

Nie chciałam tutaj nikogo urazic, wyraziłam tylko swoje zdanie bo do tego mam prawo.
Obiecuje nie wrzucać testu nie wcześniej niż 3 dni przed @.chyba że to też wcześnie..

Zapytaj swojego super ginekologa co myśli o testowaniu 5dpo, czy to pochwali, czy skrytykuje. Konstruktywna, racjonalna krytyka to nic złego i trzeba się w życiu nauczyć ją przyjmować, nie wszyscy zawsze będą Cię głaskać po głowie bo nie ma ludzi idealnych i każdy popełnia błędy, czasem ktoś na to zwróci uwagach czasem nie. Oceniasz znowu Ty pisząc o dziewczynach jako „osoby które w ogóle się nie znają”.

Już się temat skończył i wrzucasz znowu swoje prowokując dalsza eskalację. Mam już dość czytania tej dyskusji. Błagam Cię, wrzucaj już tymi te swoje testy ale nie kontynuuj prowokowania.
 
reklama
Przecież juz masz swój wątek do wrzucania testów codziennie, to po co Ci wrzucać cokolwiek na forum gdzie są tylko tacy co się nie znają? [emoji848]
A ja jeszcze coś dorzucę.. I nie chce być złośliwa.
Rozumiem dziewczyny które starają się od jakiegoś czasu. Ja też próbuje już prawie 2 lata i mam za sobą poronienia.
Ale nigdy nie uważałam że jeśli ktoś testuje wcześniej to może mnie tym urazić.
Dlaczego broni się takich kobiet a te które rozmawiają o szybszym testowaniu są krytykowane? A co najgorsze oceniane przez osoby które w ogóle się nie znają..

Wątek się skończy i założycie nowy.
Tam też nie będziecie przyjmować osób które będą chciały testować tydzień przed @?

Nie chciałam tutaj nikogo urazic, wyraziłam tylko swoje zdanie bo do tego mam prawo.
Obiecuje nie wrzucać testu nie wcześniej niż 3 dni przed @.chyba że to też wcześnie..
 
Do góry