reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Czy któraś z Pań miala inseminacje w Bocianie w Wawie? Jestem po pierwszej inseminacji 6.03 o czekam na możliwość badania bhcg, kazdy dzień dluzy nie nieubłaganie 🤪 a Wy jak sobie radzicie z tym czasem? 🤔
Miałam w Bocianie w Poznaniu, 1.03 druga inseminacja! Czas dłuży się strasznie ;) trzeba cały czas znajdować sobie zajęcie, żeby o tym nie myśleć xD kiedy testujesz? :)
 
reklama
Dziewczynki, a czy któraś z Was robiła inseminacja w Bocianie w Katowicach? Po którym razie się udało? Na internecie są same źle opinie😔 wybraliśmy ją z mężem, ponieważ często przechodziliśmy koło niej i Nam się zapamiętała ale nie sprawdziliśmy innych i teraz się zastanawiamy czy to był dobry wybór🤔 czytałam też opinie że oddział, oddziałowi nie równy i polecany był ten w Warszawie i Bydgoszczy. Niestety ten w Katowicach wypadł najgorzej. Myślicie ze powinniśmy zmienić oddział albo klinikę?
Ciężko powiedzieć, co miasto i lekarz to inaczej, mimo że ta sama marka, ja akurat jestem w Bocianie w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona z lekarza prowadzącego. :)
 
No dlatego my też chcemy a to jest najbliższa rodzina więc uważam tak jak moja mama wie to mój narzeczony też chce się podzielić tą nowiną ze swoimi rodzicami . Dokładnie też wychodzę z tego co ma być to będzie . Jutro mam nadzieję jadę już na ostatnią betę. Mi też kazali robić do 1000. W piątek byłam to wynosiła 354,8 także jutro powinno już być ponad 1000 ☺️
To działajcie i już 😉 a przecież będzie wszystko dobrze i pięknie, nie ma innej możliwości 🙂
 
Mam pytanko jeszcze odnośnie wczorajszego postu który dodałam. Czy jest szansa że brzuch boli bo np doszło do zagniezdzenia ? Kurczę chciałabym dac sobie chociaż iskierke nadzieji gdybym tak usłyszała że któraś z Was miała podobnie i jednak okazało się że była ciąża:(
 
Kochane Kobietki proszę o radę Was☺️ Otóż chcę dziś przy kawce z moim narzeczonym powiedzieć o ciąży moim teściom , moja mama już wie bo mówimy sobie prawie o wszystkim, a ona wie że się staraliśmy z resztą teściowie też wiedzą. Dużo kobiet dopiero mówi po wizycie ale nas już tak korci a uważam , że co ma być to i tak będzie a razie co potem mogliby mieć pretensję, że nic im nie mówiliśmy. Wizytę mam za tydzień a nas już tak korci żeby powiedzieć ☺️ Dziś zrobiłam test sikany dwie wyraźne krechy poprzedni jak robiłam jeszcze była mniej wyraźna ta druga kreska. Jak Wy uważacie ? ☺️
to chyba zależy od indywualnej relacji z rodzicami i teściami, a przede wszystkim od waszej wspólnej decyzji ♥️ my z mężem też nie mogliśmy doczekać się aby powiedzieć najbliżej rodzinie tym bardziej że wiedzieli o leczeniu i bardzo nas wspierali, ale jednak zgodnie podjęliśmy decyzję że powiemy po USG z serduszkiem. Czas zleciał szybko a mieliśmy pewność że wszystko jest ok.
Każda decyzja będzie dobra jeśli będzie wasza wspólna 🥰
 
Mam pytanko jeszcze odnośnie wczorajszego postu który dodałam. Czy jest szansa że brzuch boli bo np doszło do zagniezdzenia ? Kurczę chciałabym dac sobie chociaż iskierke nadzieji gdybym tak usłyszała że któraś z Was miała podobnie i jednak okazało się że była ciąża:(
mnie ciągnęło podbrzusze i czułam takie delikatne opuchnięcie ale to było też związane z powiększonymi jajnikami. Każda z nas jest inna i niestety nigdy nie wiadomo. Trzymam mocno kciuki 💪 ✊
 
reklama
mnie ciągnęło podbrzusze i czułam takie delikatne opuchnięcie ale to było też związane z powiększonymi jajnikami. Każda z nas jest inna i niestety nigdy nie wiadomo. Trzymam mocno kciuki 💪 ✊
Ja też dokładnie tak samo czułam taki ból podobny jak na miesiączkę jeszcze do teraz nie raz mam . Podbrzusze też miałam takie jakby ktoś je powietrzem napompował teraz trochę się zmieniło ale powoli mnie brodawki zaczynają boleć ☺️ I widać delikatne żyłki a w ogóle na nogach .
 
Do góry