reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny, która z Was będzie miała inseminację w klinice Invicta? Jak Wasze wrażenia? Jestem przed pierwszym podejściem. Ciągle zastanawiam się, czy iui to była dobra decyzja :(
ja miałam 2 iui w Invicie w Bydgoszczy niestety nie powiodły się , ale ogólnie jestem zadowolona z obsługi i w szczególności z lekarza prowadzącego o anielskiej cierpliwość (miałam zawsze milion pytań).
 
reklama
Dziewczyny, która z Was będzie miała inseminację w klinice Invicta? Jak Wasze wrażenia? Jestem przed pierwszym podejściem. Ciągle zastanawiam się, czy iui to była dobra decyzja :(
ja😀 jakie miasto? Ja mam inseminacje w Gdańsku. Nie narzekam, lekarz tłumaczy, pokazuje na USG co i jak. Jest ok
 
Hej mam do was pytanie czy któraś z was z ciekawości robila wcześniej bete po zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka i jaka jej wyszła i po ilu dniach ?
 
Zgadza się ja.robilam, test po 11 dniach i wyszedł pozytywny a po 14 dniach robiłam bete i była negatywna nie polecam robić wcześniej niż 14 dni po bo może być rozczarowanie
 
A czy może sie orientujecie jaki najwiekszy poziom bety może być po zastrzyku jestem 4 dni po miałam dwa razy, inseminacje miałam 23 a 22 lutego miałam pierwszy zastrzyk teraz sie okazało że dojrzał mi jeszcze jeden i dostałam okropnego bólu trwał dwa dni wczoraj wieczorem zauważyłam jak by jakieś plamienie ale dzisiaj już ustało, skąd wiem że to tylko plamienie mam bardzo obfite miesiaczki i nigdy nie bylo inaczej piersi mam strasznie spuchnięte nawet ciężko mi chodzić w biustonoszu dłuższy czas
 
A czy może sie orientujecie jaki najwiekszy poziom bety może być po zastrzyku jestem 4 dni po miałam dwa razy, inseminacje miałam 23 a 22 lutego miałam pierwszy zastrzyk teraz sie okazało że dojrzał mi jeszcze jeden i dostałam okropnego bólu trwał dwa dni wczoraj wieczorem zauważyłam jak by jakieś plamienie ale dzisiaj już ustało, skąd wiem że to tylko plamienie mam bardzo obfite miesiaczki i nigdy nie bylo inaczej piersi mam strasznie spuchnięte nawet ciężko mi chodzić w biustonoszu dłuższy czas
Piszesz bardzo nieskładnie i ciężko zrozumieć a tym samym odpowiedzieć. Z Twojego opisu wynika że jesteś praktycznie miesiąc po inseminacji więc w tym momencie mówimy o kolejnym cyklu i chyba kolejnej owulacji skoro wspominasz o pęcherzyku. Czyli ta poprzednia inseminacja była nieudana, skoro teraz pękł Ci pęcherzyk więc masz kolejną owulację. Jeśli 'jestem 4 dni po' odnosi się do kolejnej inseminacji z zastrzykiem to jest to zdecydowanie ZA WCZEŚNIE na jakiekolwiek testy i jest to najprawdopodobniej beta po zastrzyku. Z testowaniem poczekaj jeszcze min 8-10 dni.
 
@agawid a jak Twoja wizyta? ☺️
Bylam zaskoczona jak profesjonalne jest to badanie. Sprawdza czy nie ma ognisk endometriozy na pęcherzu nerkach jelitach otrzewnej i narządzie rodnym. Dodatkowo sprawdza ślizg macicy, ruchomość i mierzy wszystko bardzo dokładnie. Polecam jesli ktoś miewa bolesne okresy, ale nie tylko. Endometrioza daje przedziwne objawy które często są bagatelizowane. U mnie jest ognisko 11mmx4mm pod lewym jajnikiem. Pogrubiałe wiezadlo jajnika prawego. Jest ok mimo choroby. Dieta przeciwzapalna i zielone światło na starania. Po pół roku operacja usunięcia ogniska jeśli nie będzie ciazy.
 
reklama
Bylam zaskoczona jak profesjonalne jest to badanie. Sprawdza czy nie ma ognisk endometriozy na pęcherzu nerkach jelitach otrzewnej i narządzie rodnym. Dodatkowo sprawdza ślizg macicy, ruchomość i mierzy wszystko bardzo dokładnie. Polecam jesli ktoś miewa bolesne okresy, ale nie tylko. Endometrioza daje przedziwne objawy które często są bagatelizowane. U mnie jest ognisko 11mmx4mm pod lewym jajnikiem. Pogrubiałe wiezadlo jajnika prawego. Jest ok mimo choroby. Dieta przeciwzapalna i zielone światło na starania. Po pół roku operacja usunięcia ogniska jeśli nie będzie ciazy.
A jakie miałaś badanie? w trakcie zwykłej wizyty u spec od endometriozy? Czy jakieś typowe badanie na które się umawialas?
 
Do góry