reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obwisły biust..

reklama
Kupiłam sobie Busti, krem do biustu.
No i nie mam jędrnych piersi jak u dwudziestolatki ale uzyskałam efekt który mnie zadowala. Już tak nie widzą jak dwa śledzie. Trochę schudłam w międzyczasie a one dalej wyglądają dobrze.
Oczywiście że nie będą wyglądać jak przed ciążami ale efekt mnie zadowolił więc mogę krem polecić. Choć to właściwie piszą że jest serum;)

A przy okazji na celullit używałam i nadal to robię thermo żel z Bingo Spa i tu już jest efekt WOW! Chociaż za pierwszym razem przypalilam sobie pośladek;)
 
Kupiłam sobie Busti, krem do biustu.
No i nie mam jędrnych piersi jak u dwudziestolatki ale uzyskałam efekt który mnie zadowala. Już tak nie widzą jak dwa śledzie. Trochę schudłam w międzyczasie a one dalej wyglądają dobrze.
Oczywiście że nie będą wyglądać jak przed ciążami ale efekt mnie zadowolił więc mogę krem polecić. Choć to właściwie piszą że jest serum;)

A przy okazji na celullit używałam i nadal to robię thermo żel z Bingo Spa i tu już jest efekt WOW! Chociaż za pierwszym razem przypalilam sobie pośladek;)
Noo ten termo żel miażdży , po tygodniu stosowania , a co drugi dzień stosowałam leżąc pod kocem i kołdra przez ok 1 h, na udach, pośladkach cellulit zniknął w 70%, a i brzuch jaki był gładki 🥰
 
są rozne fajne kremy nawilzajace, ujedrniajace :) mi po karmieniu piersią bardzo to pomoglo :)
Jakie to cudownosci?? Chetnie wyprobuje bo moj biust srednio zachecajaco wygląda po ciazy, jesli jest opcja, zeby to zmienic to bez wahania skorzystam :) zabiegi jakiekolwiek odpadaja, wiec tylko jak cos dobre kosmetyki
 
Jakie to cudownosci?? Chetnie wyprobuje bo moj biust srednio zachecajaco wygląda po ciazy, jesli jest opcja, zeby to zmienic to bez wahania skorzystam :) zabiegi jakiekolwiek odpadaja, wiec tylko jak cos dobre kosmetyki
Kochana, ja mialam z sesdermy krem ujedrniajacy i ładnie podnioslo piersi :) Na Notino mozesz go zamowic :) i tak jak kolezanka radzi, niech maz duzo masuje :p
 
reklama
Do góry