reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Trzymam nieśmiało kciuki 🤞😊
U mnie żenada, jakas dziwna lekarka na teleporadzie była i mówiąc jej, ze sie staram o dziecko, ona mi przepisała TABLETKI KONCEPCYJNE. A jajniki czyste, jedynie hormony do wyregulowania i dam sobie rękę uciąć ze progesteron i cos na owu by pomogło 🙈
Czekam na następny tydzień i tym razem pójdę do bardziej kompetentnego lekarza 🤬
Moze jakas przyglucha na tej tele poradzie! Dzi na akcja bardzo.. a te hormony do uregulowania o jakie masz i jak masz je sobie uregulowac wg pani "doktor"
 
reklama
Moze jakas przyglucha na tej tele poradzie! Dzi na akcja bardzo.. a te hormony do uregulowania o jakie masz i jak masz je sobie uregulowac wg pani "doktor"
Widziała moje wyniki i jeszcze miała pretensje, że nic z tym nie robię ( No halo właśnie po to dzwoniłam😅)
Ogólnie słabo wyszedł Estradiol,LH,FSH i TSH.
lekarka była z doskoku, bo w Luxmedzie mega cieżko o terminy a nie chciałam marnować następnego cyklu. No nic, mam nadzieje, że jak pójdę prywatnie to jeszcze zdążę z konkretną konsultacja 🙏
 
Trzymam nieśmiało kciuki 🤞😊
U mnie żenada, jakas dziwna lekarka na teleporadzie była i mówiąc jej, ze sie staram o dziecko, ona mi przepisała TABLETKI KONCEPCYJNE. A jajniki czyste, jedynie hormony do wyregulowania i dam sobie rękę uciąć ze progesteron i cos na owu by pomogło 🙈
Czekam na następny tydzień i tym razem pójdę do bardziej kompetentnego lekarza 🤬
Te teleporady to koszmar:/ w Googlach człowiek szybciej znajdzie Info niż lekarz trafi z diagnoza
 
Te teleporady to koszmar:/ w Googlach człowiek szybciej znajdzie Info niż lekarz trafi z diagnoza
Przy pierwszym dziecku miałam podobne wyniki - lekko lepsze jedynie, wiec podejrzewam, że diagnoza bez zmian. Ale recepty sama nie wypisze i klucz to dobre poprowadzenie przez lekarza 😃 a tu... taka lipa z tą lekarką
 
Rety serio! No mi pink zawsze pokazuje taki cien cienia ,ale bez koloru, a ciazowa kreska to juz jest inna bajka.. rozowawa.. jedyny test ktoremu ufam 😁 ale widzisz mnie np. oszukiwal zawszw bobo test na nim czy ciąża czy nie zawsze jest kreska różowa
 
reklama
Do góry