reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jakie badania robiłaś. Może czegoś jeszcze nie miałaś. Ja też mam 35 prawie 6 lat starań i dopiero teraz dostałam prawdopodobną diagnozę, bo jak dotąd wszystko było jak to mówili lekarze: książkowe.
Bardzo dużo miałam badań robionych również immunologiczne , również histeroskopie ,labaroskopie jeśli mogę spytać jaka diagnozę lekarz postawił ? , później zerkne i napisze jakie miałam badania robione
 
Link do: G-CSF Intrauterine for Thin Endometrium, and Pregnancy Outcome tu znalazłam właśnie taki artykuł nt filgrastimu (accofil, tevagrastim etc) tylko w formie wlewów, jeśli dobrze czytam polamanym angielskim to udowodniono m.in., że pogrubia endometrium a właściwie że może pogrubiać i stosowany raczej w sytuacji kiedy inne metody zawodzą
A ty miałaś te wlewy na endometrium ? Kurcze u mnie dziwne bo dr mówił że jeżeli chodzi o grubość endometrium to mam ok przed punkcja miała 8.8 czyli na transfer napewno większe
Dziś mama 24 dzień cyklu i Endo mialam na USG 12.6
 
A ty miałaś te wlewy na endometrium ? Kurcze u mnie dziwne bo dr mówił że jeżeli chodzi o grubość endometrium to mam ok przed punkcja miała 8.8 czyli na transfer napewno większe
Dziś mama 24 dzień cyklu i Endo mialam na USG 12.6
Ja też mam grubość Endo ok. Wlewu nie miałam dostałam zastrzyki biorę je co dziennie pierwszy dzień był 5 dni przed et i jeśli wszystko się powiedzie to aż do serduszka.
 
Bardzo dużo miałam badań robionych również immunologiczne , również histeroskopie ,labaroskopie jeśli mogę spytać jaka diagnozę lekarz postawił ? , później zerkne i napisze jakie miałam badania robione
Pytam bo ja to wszystko też już prawie przeszłam a może miałam coś czego u ciebie nie szukali. U mnie przewlekłe zapalenie endometrium i przesunięte okno implantacyjne, to wyszło podczas badania receptywnosci endometrium. Teraz jestem po et więc się okaże czy to "tylko to"
 
Dobra myśl. Myślę że to ważne żeby kontrolować jeśli ktoś ma jego niedobry. Serduszkowa wizyta jest chyba 35 dnia?
Minie szybko. Zobaczysz. Będę trzymać kciuki za powodzenie. Należy się Tobie to szczęście, na pewno.
Mam wizytę 31dpt. Widziałam, że niektóre dziewczyny miały o kilka dni wcześniej... troche korci mnie ta wizja np. 28 dpt ale postanowiłam że jadąc na wizytę chce mieć pewność, że jeżeli jest zarodek to powinno być już w tym dniu słychać serduszko..A jak nie to po ptokach 😑
Życzę Wam Kochane spokojnych świąt, ciepłych, serdecznych, zdrowych i jak pisanki, tak kolorowych by wlały w serca nadzieje nowe 😉🤰
 
Mam wizytę 31dpt. Widziałam, że niektóre dziewczyny miały o kilka dni wcześniej... troche korci mnie ta wizja np. 28 dpt ale postanowiłam że jadąc na wizytę chce mieć pewność, że jeżeli jest zarodek to powinno być już w tym dniu słychać serduszko..A jak nie to po ptokach 😑
Życzę Wam Kochane spokojnych świąt, ciepłych, serdecznych, zdrowych i jak pisanki, tak kolorowych by wlały w serca nadzieje nowe 😉🤰
Koniecznie napisz i oczywiście wierzę, że efekt będzie tylko jeden, serducho będzie biło jak dzwon ! ♥️
 
reklama
Ja też mam grubość Endo ok. Wlewu nie miałam dostałam zastrzyki biorę je co dziennie pierwszy dzień był 5 dni przed et i jeśli wszystko się powiedzie to aż do serduszka.
To tak jak ja też taki plan działania
Mi też tak mówił
Człowiek na tyle myśli by gwiazdkę z nieba sciagnol żeby się udało 🤰
 
Do góry