reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny z dzieckiem i hashimoto!
Proszę powiedzcie mi jak to u Was wyglądało/wyglada.
Dziś się bardzo załamałam bo ktoś wysłał mi artykuł, ze to jest jak wygrana w lotto z zajściem... nie wiem co mam już robić, jeść, suplementowac. Na co uważać... stan zapalny wyciszam sokiem imbir+kurkuma, nie jem „śmieci” cukier praktycznie odstawiony z małymi wyjątkami, celiaki brak, jem orzechy brazylijskie (selen), biorę euthyrox i ostatnie wyniki 2,02. Suplementuje jeszcze falvit z uwagi na żelazo między innymi, witamina D, unikam soi.. czyje się tak zagubiona z tym ustrojstwem, ze nawet nie wiecie :(


A co do świat... dziadek Narzeczonego wczoraj dyskutował znów o „mojej macicy” z reszta rodziny 🤯 przeczekałam w toalecie aż skończy dopominać się o prawnuki... 🤷‍♀️ udało mi się ale co mi przypomniał znów o TYM to już inna sprawa...
 
Kochane!
Dziś 9dpo, ten cykl chcieliśmy całkowicie odpuścić - bez leków, wspomagania i starania tylko 2 razy w okresie płodnym. Myślicie, że to pozytywny? Czy któraś z Was miała oszukany test tej firmy?
Test Baby Boom robiony o 17.
 

Załączniki

  • C4D80B76-E6EE-4BC0-9D28-A6280288D121.jpeg
    C4D80B76-E6EE-4BC0-9D28-A6280288D121.jpeg
    900,3 KB · Wyświetleń: 147
Dołączam do Was ;) po stracie rok temu i leczeniu, dzisiaj czuję się na siłach by zacząć się znów starać :) aktualnie jestem w 3dc więc za około tydzień zaczynamy działać :) zastanawiam się nad stosowaniem testów owu, widzę, że wiele z Was ich używa, czy uważacie to za mus? Jakieś firmy polecacie lub jakichś nie polecacie? Dodam, że mamy z narzeczonym po 31 lat i jesteśmy bezdzietni, wiec zegar tyka :(

Ja używałam i tych z allegro i tych z rossmanna. I te i te dzialaly. Używałam od 10dc do 14dc. Akurat w cyklu udanym nie używałam, bo mialam monitoring u mojej ginekolog.
 
Pewnie pierwszy stymulowany cykl to będzie dużo wizyt u gina. No zobaczymy jakie będą efekty. Nie liczę oczywiście że uda się zaraz w pierwszym cyklu :) jakieś zastrzyki się przyjmuje? Bo coś czytałam właśnie o tym.jezeli oczywiście wiesz:)
Nie przyjmowałam akurat tu byl blad mojego gina juz do niego nie chodzę, bo powinnien, choćby dlatego, ze nie mialabym torbieli. Ale cykl jednak byl udany. Poroniony w 8 tyg ale udany. Troche zadaje sobie pytanie, czy to miało wpływ czy nie ta stymulacja.
 
reklama
Do góry