reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ten dystans jest bardzo ważny teraz :) Zajdziemy szybko i będziemy niedlugo tulic nasze dzieciątko! 😍
No chcica jest, ale atmosfera musi tez byc zeby chcieć się tulić.
1 strate znosilam ciezko... zal, bol, gorycz.
Teraz nie, teraz dostalam skrzydeł, mocy i jest inaczej. Moze dlatego, że wiem, ze sie uda i koniec kropka. 😉 żadna z tych strat nie wpłynęła negatywnie na nasz związek, wrecz umocniła i pokazała, że możemy liczyc na siebie.
 
reklama
Co do objawow to ja tez czesto mam w trakcie owu i przed okresem "ciazowe" odczucia. Okropne mdlosci, draznia mnie zapachy, mam albo duzy aptety albo wcale, sennosc, tkliwosc piersi itp. I nigdy nie byl to objaw ciazy. Teraz to wiem bo znam swoj organizm ale jakby ktos tak z boku popatrzyl to by pomyslal ze ciaza jak nic 🤷‍♀️ Prawda jest taka ze jak w ciazy bylam to jedynie latalam caly czas siku i bolal mnie dol brzucha. Tak wiec juz sie nie doszukuje objawow, jedynym wyznacznikiem bedzie dla mnie pozytywny test.

Ja biore rozne leki, glownie takie ktore bede musiala odstawic jak zajde ale wiem o tym, lekarze sami mi mowia ze czasem lepiej brac leki na przypadlosc niz nie brac nic i meczyc organizm objawami choroby. Jakby wszystkie leki tak negatywnie dzialaly na starania to malo ktora by w ciaze zachodzila bo bardzo duzy odsetek kobiet zazywa roznego rodzaju leki na co dzien.
 
Ja mam alergie od 15 lat i bralam leki nawet podczas staran. W ciaze tez zaszlam na lekach tyle tylko ze odstawilam po pozytywnym tescie.
No właśnie- w ciążę zaszłas na lekach... Czyli stan zapalny był wyciszony, więc nie biorąc leków na alergię mozna sobie "blokować" Zajście w ciążę? Mam takie rozkminy dzisiaj że masakra 😒
 
Dołączam do Was ;) po stracie rok temu i leczeniu, dzisiaj czuję się na siłach by zacząć się znów starać :) aktualnie jestem w 3dc więc za około tydzień zaczynamy działać :) zastanawiam się nad stosowaniem testów owu, widzę, że wiele z Was ich używa, czy uważacie to za mus? Jakieś firmy polecacie lub jakichś nie polecacie? Dodam, że mamy z narzeczonym po 31 lat i jesteśmy bezdzietni, wiec zegar tyka :(
 
reklama
Dołączam do Was ;) po stracie rok temu i leczeniu, dzisiaj czuję się na siłach by zacząć się znów starać :) aktualnie jestem w 3dc więc za około tydzień zaczynamy działać :) zastanawiam się nad stosowaniem testów owu, widzę, że wiele z Was ich używa, czy uważacie to za mus? Jakieś firmy polecacie lub jakichś nie polecacie? Dodam, że mamy z narzeczonym po 31 lat i jesteśmy bezdzietni, wiec zegar tyka :(

Ka polecam domowe laboratorium
 
Do góry