reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała zespół cieśni nadgarstka?
Mnie tydzień temu dopadło dziadostwo i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie wiem jak sobie radzić. W tej chwili w nocy ból / pieczenie/ mrowienie/ drętwienie promieniuje mi już do barku, na razie jedna reka, ale widze, ze druga też się powoli rozkęca, eh ... 😥 Macie jakieś sprawdzone sposoby. Dziś mam wizytę u lekarza wiec zapytam, ale może akurat, któraś z Was skutecznie walczyła z tą przypadłością.
 
Dziewczyny czy któraś z Was robila in vitro z nasienia dawcy? Potrzebuje wsparcia... chyba dopiero do mnie to dociera i nie mogę przestać o tym myśleć, jeśli się nie ogarnę to sie wykoncze... :( ciągle płacze nie wiem czemu, nie wiem o co mi samej chodzi skoro decyzja podjęta została już dawno...
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała zespół cieśni nadgarstka?
Mnie tydzień temu dopadło dziadostwo i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie wiem jak sobie radzić. W tej chwili w nocy ból / pieczenie/ mrowienie/ drętwienie promieniuje mi już do barku, na razie jedna reka, ale widze, ze druga też się powoli rozkęca, eh ... 😥 Macie jakieś sprawdzone sposoby. Dziś mam wizytę u lekarza wiec zapytam, ale może akurat, któraś z Was skutecznie walczyła z tą przypadłością.
Krioterapia jesli nie chcesz czy nie mozesz na nią chodzić to - chłodzenie kostkami lodu lub wkładasz rękę w zimną wodę i do 5 minut można kilka razy dziennie i te ćwiczenia. Przez Internet tylko to mogę Ci poradzić, jestem fizjo ale polecam przejść się do fizjo stacjonarnie :*
 

Załączniki

  • 148.jpg
    148.jpg
    175,3 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny czy któraś z Was robila in vitro z nasienia dawcy? Potrzebuje wsparcia... chyba dopiero do mnie to dociera i nie mogę przestać o tym myśleć, jeśli się nie ogarnę to sie wykoncze... :( ciągle płacze nie wiem czemu, nie wiem o co mi samej chodzi skoro decyzja podjęta została już dawno...
a meza wyniki bardzo zle? wiem ze niektore dzirwczyny tu mialy nasienie z biopsji.
 
Hej dziewczyny, mam pytanko...
Czy któraś z Was miala może aż tak wysoką prolaktyne:
Serum prolactin level 4711 mu/L
70 - 566 mIU/l (pre-menopausal)
58 - 416 mIU/l (post-menopausal)
Właśnie dostałam wynik i powiem szczerze to się przeraziłam....
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pytanko...
Czy któraś z Was miala może aż tak wysoką prolaktyne:
Serum prolactin level 4711 mu/L
70 - 566 mIU/l (pre-menopausal)
58 - 416 mIU/l (post-menopausal)
Właśnie dostałam wynik i powiem szczerze to się przeraziłam....
To nie są normy dla kobiet w ciazy. W ciazy prolaktyna bardzo rosnie.
 
Do góry