reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka beta hcg

reklama
Samoistnie tak spadła do 0.
To wg powinno być wszystko okay. Normy bety są bardzo rozległe, może owu miałaś wcześniej, ja mam nawet czasem w 10 dc. Możesz iść do lekarza, powinno być już coś widać. No i zrób betę po 48 godzinach żeby sprawdzić przyrost. Możesz dodatkowo zbadać progesteron. Powodzenia [emoji846]
 
To wg powinno być wszystko okay. Normy bety są bardzo rozległe, może owu miałaś wcześniej, ja mam nawet czasem w 10 dc. Możesz iść do lekarza, powinno być już coś widać. No i zrób betę po 48 godzinach żeby sprawdzić przyrost. Możesz dodatkowo zbadać progesteron. Powodzenia [emoji846]
Przyjmuje od piątku luteinę. W piątek na USG był pęcherzyk 5 mm.
 
Przyrostu może nie hyc przy takich dużych wartościach, wtedy już się nie podwaja nawet. Wiec, żebyś się nie przestraszyła ☺️🙂
 
U mnie wartosc w 4 tc bylam9 tysięcy, pp 48 h ponad 22 tysiące, skończyło się źle, tez bylam.po poronieniu ,ale ponad rok , ale u Ciebie moze byc cos innego, np bliźnięta
 
reklama
To wg powinno być wszystko okay. Normy bety są bardzo rozległe, może owu miałaś wcześniej, ja mam nawet czasem w 10 dc. Możesz iść do lekarza, powinno być już coś widać. No i zrób betę po 48 godzinach żeby sprawdzić przyrost. Możesz dodatkowo zbadać progesteron. Powodzenia [emoji846]
Nie ma sensu robić przyrostu przy takiej wartości, bo już inaczej rośnie. Teraz już tylko USG. Możliwe, że to ciąża mnoga albo owulacja była zaraz po @ i ciąża jest starsza niż powinna. Nie martw się na zapas. :)
 
Do góry