reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka beta hcg

Edzia8891

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
30
Witam zrobiłam dziś betę. Ostatnia miesiączka 1.03 test pozytywny 26 przy 30 dniowych cyklach.
Dzisiejszy wynik bety 18100. Czy nie jest za wysoki ?
W styczniu poroniłam i wszystkiego się boje 😞
 
reklama
Faktycznie bardzo wysoka ta beta ale mogłaś mieć po prostu bardzo szybko owulacje a co za tym idzie zagnieżdżanie i stąd taki wynik. Może też oznaczać ciąże mnoga.
 
Witam zrobiłam dziś betę. Ostatnia miesiączka 1.03 test pozytywny 26 przy 30 dniowych cyklach.
Dzisiejszy wynik bety 18100. Czy nie jest za wysoki ?
W styczniu poroniłam i wszystkiego się boje [emoji20]
A sprawdzałaś czy beta po poronieniu spadła do 0? Miałaś zabieg czy samoistne?
 
Wystaszylam się ciąży zaśniadowej ale mam niedoczynność więc mam nadzieje że to nie będzie najgorsze.
Jak masz niedoczynność zrób sobie koniecznie tsh świeże bo lubi skakać. Ja też mam, dowiedziałam się po 2 poronieniach. Uregulowałam super przed ciąża i w 3 ciąży skoczyła mi do prawie 4 😐 Ale szybko zbiłam lekami i teraz super trzyma. Bardzo ważne żebyś to kontolowala
 
reklama
Jak masz niedoczynność zrób sobie koniecznie tsh świeże bo lubi skakać. Ja też mam, dowiedziałam się po 2 poronieniach. Uregulowałam super przed ciąża i w 3 ciąży skoczyła mi do prawie 4 😐 Ale szybko zbiłam lekami i teraz super trzyma. Bardzo ważne żebyś to kontolowala
Badałam dziś TSH 4,9 w lutym 2,3. W tym przypadku wiem jak dalej działać. Wystraszył mnie poziom bety 😔 chociaż im więcej czytam tym jestem spokojniejsza. Jutro idę do lekarza przełożył mi wizytę z 14.04 na jutro jak usłyszał wynik bety i to mnie najbardziej przeraziło.
 
Do góry