reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

J

Miałam podobnie, jeden kazał brać luteinę od 16 do 26 dc i tak zablokowałam sobie owulacje. Gdy bierze się bez monitoringu i chce właśnie wyregulować cykle to można sobie zaszkodzić gdyż wtedy nie mamy pewności ze owulacja była idealnie 14 dnia

Właśnie dlatego nie rozumiem jak niektórzy lekarze mówią żeby brać od któregoś dnia cyklu. Moja w kółko powtarza, żeby po owulacji. Przecież owu może się przesunąć z różnych przyczyn. Ja swego czasu miałam owu dopiero w 18-20dc i do tego krótka faza lutealna, wiec nic by mi ta luteina nie dała przed owulacja, a miała być brana na za niski progesteron po owulacji i wydłużenie fazy lutealnej.
 
reklama
Zrobiłam rano kolejny test ciążowy - już 4 od wczoraj - i jest druga kreska! Wszystkie 4 testy pokazują pozytywa! Dla mnie to jest niemożliwe, bo brałam letrozol na wywołanie owulacji, której przy pco nie miałam, byłam monitoringu w okresie spodziewanej owulacji i lekarz jej nie widział! Przepisał mi zastrzyki z gonadotropin, a tu się okazuje, że chyba nie będą potrzebne! Może owulacja była u mnie wcześniej niż wizyta u lekarza, widział jakiś rozlany płyn w środku, ale mówił, że pewnie po stosunku

Tak się może zdarzyć. Wiele tu było ciąż z rzekomo bezowulacyjnych cykli [emoji6] u mnie gin tez kiedyś taki obwieścił, co się okazało nieprawda.
 
Hej, u mnie dwa dni do terminu miesiączki co raz bardziej się stresuje...
Żadnych objawów piersi nie bola tylko powiększone, I dziś bardzo boli mnie głowa to by było na tyle
 
Zrobiłam rano kolejny test ciążowy - już 4 od wczoraj - i jest druga kreska! Wszystkie 4 testy pokazują pozytywa! Dla mnie to jest niemożliwe, bo brałam letrozol na wywołanie owulacji, której przy pco nie miałam, byłam monitoringu w okresie spodziewanej owulacji i lekarz jej nie widział! Przepisał mi zastrzyki z gonadotropin, a tu się okazuje, że chyba nie będą potrzebne! Może owulacja była u mnie wcześniej niż wizyta u lekarza, widział jakiś rozlany płyn w środku, ale mówił, że pewnie po stosunku
Ile czasu minęło od zastrzyku? :)
 
Hej, u mnie dwa dni do terminu miesiączki co raz bardziej się stresuje...
Żadnych objawów piersi nie bola tylko powiększone, I dziś bardzo boli mnie głowa to by było na tyle
Ja już tez czekam niecierpliwie 🤭 miałam mieć jutro wizytę u ginekologa na usg kontrolne (sprawdzenie torbieli) i zastanawiam się czy iść teraz czy czekać. W sumie jeśli to ciąża to pewnie i takw 4tyg nic nie będzie widać a będę miała spokojną głowę z torbielą
 
Ja już tez czekam niecierpliwie 🤭 miałam mieć jutro wizytę u ginekologa na usg kontrolne (sprawdzenie torbieli) i zastanawiam się czy iść teraz czy czekać. W sumie jeśli to ciąża to pewnie i takw 4tyg nic nie będzie widać a będę miała spokojną głowę z torbielą
Idz idz nie ma na co czekać 😄 a jeżeli to ciaza to cokolwiek tam już może być, a żeby zobaczyć już lepiej umówisz się na kolejną wizyte
 
reklama
Do góry