reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jak się w ogóle czujecie? Który dc? Zobaczymy dzisiaj jakieś pozytywne testy? 😉

U mnie dziś 19dc, po wczorajszym monitoringu mam tak pozytywne nastawienie i jestem pełna nadziei :D Jedyne czego się boję to to, że jak się znowu nie uda to przez to będzie jeszcze bardziej bolało :( No ale jeszcze nieco ponad tydzień i będzie wszystko wiadomo :D
 
Cześć! 😊 Miłego dnia Wam życzę 🙂 U mnie dziś szaro, buro i ponuro ale jutro już mam wolne więc od razu samopoczucie robi się lepsze 😀 A jak u Was? Który dzień cyklu? Kiedy testujecie? :)
U mnie jutro termin @, piersi sporo powiększone ale nie bola, za to glowa boli kolejna noc z rzędu.
Brzuch nie pobolewa, wczoraj temperatura 37,3 dzisiaj jeszcze nie mierzyłam.
 
U mnie dziś 19dc, po wczorajszym monitoringu mam tak pozytywne nastawienie i jestem pełna nadziei :D Jedyne czego się boję to to, że jak się znowu nie uda to przez to będzie jeszcze bardziej bolało :( No ale jeszcze nieco ponad tydzień i będzie wszystko wiadomo :D
No co Ty?! Ja też dzisiaj 19 dzień cyklu i wczorajszy monitoring potwierdził owu, wyszłam z takim bananem na twarzy 😁 oby Nam się tym razem udało ✊
 
Ja miałam. W normie ale już trochę wyższa i dostałam 1/4 tabletki tygodniowo
To ja tylko przy okazji podpowiem wszystkim dziewczynom, które mają podwyższoną prolaktynę, żeby zbadały sobie tarczycę.
Mi żaden lekarz nie chciał dać leków na zbicie prolaktyny, gdy miałam wynik 33, przy normie do 26.
I całe szczęście, bo okazało się, że to przez utajoną niedoczynność tarczycy. TSH miałam w tym roku w styczniu 3, a w zeszłym roku 1.18.
Dostałam Letrox 50 i prolaktyna spadła do 14 ;)

A druga sprawa -> Dziewczyna z mojej rodziny długo starała się o ciążę, a zaskoczyła od razu jak tylko zbiła prolaktynę, a wynik miała niewiele ponad normę i normalnie owulację co miesiąc. No a mi lekarze tłumaczyli, że wysoka prolaktyna to tylko owu może blokować, a jak jest owu to wszystko ok 🤔🤷
 
reklama
Do góry