reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej ☺️ Jak dzisiejsze samopoczucie? U mnie dziś deszczowo i ponuro, do tego muszę jechać do pracy komunikacją miejską i tym bardziej ta pogoda mnie dobija 🙄 Coraz bliżej terminu @, dziś mnie tak z prawej strony boli i ciągnie że czasem to nawet ciężko mi się idzie bo wtedy to jeszcze bardziej czuję 😒 Miłego dnia Wam życzę 🙂
Hej 🌻 Dysk mi wypadł w odcinku lędźwiowym przedwczoraj także u mnie średnio 😂 myslalam że za młoda jestem na takie historie a tu proszę 🤦🏻‍♀️ dobrze że moja przyjaciółka jest fizjoterapeutą, ma jutro przyjechać i mi pomóc chociaż trochę.
A poza tym to jestem w 22dc, w poniedziałek dostałam Ovitrelle także ten cykl będzie trochę dłuższy, zobaczymy co z tego wyniknie ✊🏻
Tobie również miłego dnia 💛
 
reklama
Ej dziewczyny bo ja prawie z krzesła wpadłam. Jestem 10dpo i chyba widzę cień cienia!!! Endometrium miałam 6mm po owu! Duphaston chyba zdziałał cuda! Po ostatnim poronieniu ciężko się cieszyć tak wcześnie. Jutro powtórzę test i jak też będzie coś widać to w sobotę i w pon pójdę na betę i z tym do gin po więcej dragów 😂😍.
 

Załączniki

  • 20210415_072205.jpg
    20210415_072205.jpg
    598,4 KB · Wyświetleń: 129
  • 20210415_072142.jpg
    20210415_072142.jpg
    848,1 KB · Wyświetleń: 130
Hej 🌻 Dysk mi wypadł w odcinku lędźwiowym przedwczoraj także u mnie średnio 😂 myslalam że za młoda jestem na takie historie a tu proszę 🤦🏻‍♀️ dobrze że moja przyjaciółka jest fizjoterapeutą, ma jutro przyjechać i mi pomóc chociaż trochę.
A poza tym to jestem w 22dc, w poniedziałek dostałam Ovitrelle także ten cykl będzie trochę dłuższy, zobaczymy co z tego wyniknie ✊🏻
Tobie również miłego dnia 💛

O matko 🙄 Ale to coś dźwignęłaś czy tak sam z siebie?
 
Ej dziewczyny bo ja prawie z krzesła wpadłam. Jestem 10dpo i chyba widzę cień cienia!!! Endometrium miałam 6mm po owu! Duphaston chyba zdziałał cuda! Po ostatnim poronieniu ciężko się cieszyć tak wcześnie. Jutro powtórzę test i jak też będzie coś widać to w sobotę i w pon pójdę na betę i z tym do gin po więcej dragów 😂😍.

Na pinku coś widzę, na tym drugim niezbyt 😌 Trzymam kciuki żeby to była ciąża! ✊
 
Ej dziewczyny bo ja prawie z krzesła wpadłam. Jestem 10dpo i chyba widzę cień cienia!!! Endometrium miałam 6mm po owu! Duphaston chyba zdziałał cuda! Po ostatnim poronieniu ciężko się cieszyć tak wcześnie. Jutro powtórzę test i jak też będzie coś widać to w sobotę i w pon pójdę na betę i z tym do gin po więcej dragów [emoji23][emoji7].
Ja niestety nie widzę na żadnym, ale o bym się myliła [emoji846] powtórz za 2-3 dni i zobaczysz czy będzie ciemniejsza
 
Ej dziewczyny bo ja prawie z krzesła wpadłam. Jestem 10dpo i chyba widzę cień cienia!!! Endometrium miałam 6mm po owu! Duphaston chyba zdziałał cuda! Po ostatnim poronieniu ciężko się cieszyć tak wcześnie. Jutro powtórzę test i jak też będzie coś widać to w sobotę i w pon pójdę na betę i z tym do gin po więcej dragów 😂😍.
Na tym teście Pink jest taka jakby kreseczka widoczna, na drugim niestety nic nie widzę 😒 trzymam kciuki z całych sił aby następny test był 100% pozytywny 🥰
 
@Lunka85, trzymam kciuki, żeby za kilka dni nie było już wątpliwości :)


pytanko do dziewczyn chodzących na monitoring: możecie mniej więcej opisać jak to wyglada? Co ile chodzicie do gina, ile trwają wizyty i na czym polegają? Przy pierwszej wizycie zapisywalyscie się stricte na monitoring czy pierwsza wizyta byla konsultacyjna i na niej zapada decyzja?
 
@Lunka85, trzymam kciuki, żeby za kilka dni nie było już wątpliwości :)


pytanko do dziewczyn chodzących na monitoring: możecie mniej więcej opisać jak to wyglada? Co ile chodzicie do gina, ile trwają wizyty i na czym polegają? Przy pierwszej wizycie zapisywalyscie się stricte na monitoring czy pierwsza wizyta byla konsultacyjna i na niej zapada decyzja?

Ja zapisałam się zupełnie niezależnie na monitoring, do miejsca w którym byłam tylko raz na wizycie i to ładne kilka lat temu. Zapisałam się stricte na monitoring na 10 dc, na początku pani doktor spytała w którym dniu cyklu jestem i czy jest to cykl stymulowany czy naturalny. Później było badanie podczas którego powiedziała czy są jakieś pecherzyki, jakiej wielkości i jakiej wielkości jest endometrium. Na koniec doradziła w którym dniu cyklu najlepiej by było pojawić się ponownie i tak zrobiłam :) Na początku byłam zapisana tylko na jedną wizytę, na kolejne zapisywałam się dopiero po badaniu. Cała wizyta trwała maks 10 minut.
 
reklama
Coś widać [emoji16]
Ej dziewczyny bo ja prawie z krzesła wpadłam. Jestem 10dpo i chyba widzę cień cienia!!! Endometrium miałam 6mm po owu! Duphaston chyba zdziałał cuda! Po ostatnim poronieniu ciężko się cieszyć tak wcześnie. Jutro powtórzę test i jak też będzie coś widać to w sobotę i w pon pójdę na betę i z tym do gin po więcej dragów [emoji23][emoji7].
 
Do góry