reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ciąża jest możliwa?

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2021
Postów
2
Witam
Jestem dosyć zestresowana, dziś zaczyna się 32 dzień cyklu a ja nie mam miesiaczki, mój stres wynika z tego że w dniu owulacji (tak pokazywał kalendarzyk w aplikacji wiem że nie zawsze może mieć racje) odbyłam stosunek z prezerwatywa, mój chłopak nie doszedł we mnie, później doszlo do następnego stosunku z inną prezerwatywa również wytrysk był poza mną. Później sprawdzaliśmy te prezerwatywy nie przepuszczały wody ani powietrza, więc raczej nie były uszkodzone.Co dziwne sluz plodny taki obfity i ciągnacy zauważyłam kilka dni później. Po tym co przeczytałam na ten temat w internecie spanikowałam, proszę o pomoc, pozdrawiam.
 
reklama
Jeśli śluz płodny wystąpił później to możliwe, że owulacja się przesunęła a co za tym idzie okres przyjdzie później :)
 
reklama
Do góry