reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Dziewczyny, tydzień temu na teście zobaczyłam upragniona blada kreskę (było to 10dpo) w poniedziałek pobiegłam na betę, wyniosła 15,8
W środę powtórzyłam i tylko 19,6 więc przyrost malutki :(
Dziś poszłam raz jeszcze i urosło do 32,6 więc przyrost 68%, myślicie że coś z tego będzie?
Nie chce Cię martwić ale ja też miałam bardzo mały przyrost i niestety skończyło się biochemia [emoji29] przykro mi
 
Nie chce Cię martwić ale ja też miałam bardzo mały przyrost i niestety skończyło się biochemia [emoji29] przykro mi
Póki co widać pęcherzyk, ale od 2 dni lekko plamie. Byłam wczoraj u lekarza i mówi że to nie poronienie, kazał się oszczędzać i podwoil dawkę duphastonu. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, psychicznie przygotowuje się na każdą ewentualność :(
 
Póki co widać pęcherzyk, ale od 2 dni lekko plamie. Byłam wczoraj u lekarza i mówi że to nie poronienie, kazał się oszczędzać i podwoil dawkę duphastonu. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, psychicznie przygotowuje się na każdą ewentualność :(
Oby wszystko ułożyło się dobrze, trzymam mocno kciuki [emoji3448] w takim razie oszczędzaj się i czekam na dobre wieści [emoji4]
 
reklama
czesc dziewczyny, moze ktoras miala tez taki problem i mi podpowie:)
otoz ostatnia @ mialam 2.04 lecz byla skapa i trwala rowny tydzien, nic mnie nie bolalo, bez skrzepow.. totalne przeciwienstwo moich normalnych @.. teraz przypada mi owulacja i strasznie boli mnie brzuch i przed chwila zauwazylam delikatne krwawienie.. czy to moze byc ciaza?:/
 
Do góry