reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po in vitro

Dołączył(a)
25 Kwiecień 2021
Postów
7
Witam, jestem po in vitro. W 4 dobie po transferze. Czy któraś z Was miała dolegliwości bólowe brzucha? Wzdęcia i jakby ból na okres? Z góry dziękuję za podpowiedzi🙂
 
reklama
Witam, jestem po in vitro. W 4 dobie po transferze. Czy któraś z Was miała dolegliwości bólowe brzucha? Wzdęcia i jakby ból na okres? Z góry dziękuję za podpowiedzi[emoji846]
Jest tu na forum caly, ogromny watek kto po in vitro - zagladnij.
A co do pytania - na tym etapie każdy objaw jest wywolany lekami, nie ma mowy, zeby juz byly objawy ciąży lub jej braku. Jesli to blastocysta to we wt czy srode juz mozesz robic bete.
 
Nie kochana, to nie kwestia odczuwania. Po prostu to niemozliwe, zeby poczuc 4 czy 5 dniowa ciaze. Objawy pojawiaja sie ok 8 tygodnia.
I tak mialam bole jak na okres.
Ja trochę z innym wątkiem, jak wyglądała u ciebie opieka podczas ciąży tzn. czy miałaś jakąś klinikę która np oferuje opiekę 24h. że razie gdyby się coś działo jakieś bóle nie trzeba jechać do szpitala.
 
reklama
Ja trochę z innym wątkiem, jak wyglądała u ciebie opieka podczas ciąży tzn. czy miałaś jakąś klinikę która np oferuje opiekę 24h. że razie gdyby się coś działo jakieś bóle nie trzeba jechać do szpitala.
nie, klinika po usg serduszkowym odeslala mnie do zwyklego gina. Oni zajmuja sie zschodzeniem w ciaze, nie jej prowadzdniem. No i ciaza po ivf to juz normalna ciaza, inny jest tylko sposob zaplodnienia.
W razie krwawienia jedziesz do szpitala.
 
Do góry