reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po in vitro

nie, klinika po usg serduszkowym odeslala mnie do zwyklego gina. Oni zajmuja sie zschodzeniem w ciaze, nie jej prowadzdniem. No i ciaza po ivf to juz normalna ciaza, inny jest tylko sposob zaplodnienia.
W razie krwawienia jedziesz do szpitala.
A jak długo brałaś leki typu prolutex i utrogestan? jestem w 18 dpt Beta szaleje za dwa dni ma usg, będzie już coś widać?
 
reklama
Nie kochana, to nie kwestia odczuwania. Po prostu to niemozliwe, zeby poczuc 4 czy 5 dniowa ciaze. Objawy pojawiaja sie ok 8 tygodnia.
I tak mialam bole jak na okres.
Ciekawe, co to w ogóle za bzdury, że objawy ciąży można mieć dopiero około 8 tygodnia? Jest podwyższone beta hcg i progesteron to od razu można mieć objawy. Mi w 8tc ustąpiły młodości, a ty wprowadzasz w błąd pisząc takie coś...
 
Ciekawe, co to w ogóle za bzdury, że objawy ciąży można mieć dopiero około 8 tygodnia? Jest podwyższone beta hcg i progesteron to od razu można mieć objawy. Mi w 8tc ustąpiły młodości, a ty wprowadzasz w błąd pisząc takie coś...
to nie objawy ciazy tylko wynik duzej ilosci progesteronu. Jak chcesz miec objawy ciazy w 6 czy 8 dpt?
 
A jak długo brałaś leki typu prolutex i utrogestan? jestem w 18 dpt Beta szaleje za dwa dni ma usg, będzie już coś widać?
progesteron do 12tc. Ale w tabletkach dopochwowych. Prolutexu nie mialam.
A usg jutro to pecherzykowe? Bo za jakis tydzien czy 10dni moglabys isc juz od razu na seeduszkowe
 
Napisalas 8 TYGODNI
przeczytasz ze zrozumieniem moj post? Napisalam, ze to niemozliwe zeby poczuc 4 czy 5 dniowa ciaze w odniesiwniu do 4-5 dni po transferze. 8tygodniowa ciaza to taka 3tyg po transferze i mniej wiecej wtedy pojawiaja sie objawy. U niektorych z tydzien wczensiej, ale nie przed data spodziewanej miesiaczki
 
reklama
Do góry