reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Już za dwie godziny wizyta u lekarza, wolałabym mieć to już za sobą. Wiem, że już na nic nie mam wpływu ale się boję, chciałabym zobaczyć zarodek tylko w ciąży wewnątrzmacicznej i oby te cysty się wchłaniały bo inaczej położy mnie do szpitala, tak lekarz zapowiadał tydzień temu. Trzymajcie kciuki🥺
Będzie dobrze ❤️ trzymam za Ciebie kciuki ❤️ dawaj znać jak poszło 😘
 
reklama
Mnie znów bolą piersi tylko jak je dotykam 🤪 a reszta objawów to częste bąbelki w brzuchu albo czuje się trochę jak na okres i to wszystko 🤭 Zero mdłości zero wymiotów 😯 dosłownie nic :) ale jak zobaczyłam w piątek pęcherzyk od razu się uspokoiłam i teraz wiem że będzie tylko dobrze ❤️ i życzę wam wszystkim żeby było dobrze i więcej pozytywnych myśli ❤️
 
Słuchajcie ponieważ ciąża była dla mnie nie małym zaskoczeniem na pierwszy rzut kupiłam folik ale po zrobieniu morfologii wypadałoby podnieść to i owo trochę (mało żelaza bo nie jadam mięsa). Wpadłam na taką stronę i czytam, czytam i głupieje... które Wy bierzecie tabletki?
 
Jak długo czeka się na wyniki wszystkich badań? I czy jest szansa, że w ciąży przyjmują bez kolejki? W moim laboratorium (nie diagnostyka) są ostatnio mega kolejki na testy na covid 🙄
Ja dzisiaj robiłam HIV mocz glukozę i inne, jak zobaczyłam ile ludu, a ja na czczo z zawrotami głowy to od powiedziałam że jestem w ciąży czy mogłabym wejść bez kolejki i nie było sprzeciwu. Weszłam i wyszłam . Polecam tą metode 😉
 
Słuchajcie ponieważ ciąża była dla mnie nie małym zaskoczeniem na pierwszy rzut kupiłam folik ale po zrobieniu morfologii wypadałoby podnieść to i owo trochę (mało żelaza bo nie jadam mięsa). Wpadłam na taką stronę i czytam, czytam i głupieje... które Wy bierzecie tabletki?
Ja biorę omega med Optima forte. Tabletki różowe i do tego czerwone z dha. Polecam choć tanie nie są :)
 
Słuchajcie ponieważ ciąża była dla mnie nie małym zaskoczeniem na pierwszy rzut kupiłam folik ale po zrobieniu morfologii wypadałoby podnieść to i owo trochę (mało żelaza bo nie jadam mięsa). Wpadłam na taką stronę i czytam, czytam i głupieje... które Wy bierzecie tabletki?
Pragną plus ma bardzo dobry skład :)
 
Hej dziś ja panikuje. Moim jedynym objawem ciążowym poza brakiem okresu jest ból piersi, ale dziś przestały mnie boleć. Tzn. jeszcze wczoraj przy najmnieszym dotyku mnie bolało a dziś ból jakoś tak bardzo zmalał.
Muszę chyba wyluzować ale mam złe wspomniał z poprzedniej ciąży ☹️
Kiedy masz wizytę ? Nie denerwuj się myśl pozytywnie ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny byłam wczoraj prywatnie u lekarza 7 tydzień wszystko okej serduszko już było ,poszłam wieczorem do toalety i była krew mało rozwodnione ,wstałam dzisiaj rano poszłam do toalety i było to samo ,pojechałam do szpitala i kazali mi jutro wrócić na skan oddałam tylko mocz do badania ,czy powinnam się matrwić i jechać prywatnie jeszcze czy to może jeszcze po badaniu ?
 
Do góry