reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, mogłabym do Was dołączyć? Z partnerem podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu starań planuje zapisać się do swojego lekarza na przyszły miesiąc, ponieważ na ostatniej wizycie dowiedziałam się, ze nie będzie to zbytnio łatwe i przed rozpoczęciem w związku z moim tysiącem zaburzeń, które wyszły mi w badaniach, gdy byłam w szpitalu będę musiała przez pół roku przyjmować jakieś leki/hormony, żeby to w ogóle było możliwe nie bardzo się dopytałam i zastanawiam się czy któraś z Was orientuje się co to za leki hormony może jest/była w podobnej sytuacji i jak to będzie wyglądało czy starania będziemy mogli podjąć dopiero po tych 6 miesiącach czy już w trakcie przyjmowania tych leków. Z takich ciekawszych informacji o mnie 😅 to mam 22 lata, mam PCOS, nietolerancję glukozy, IO, hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, zaburzenia czynności przysadki, hiperprolaktynemię czynnościową i hiperandrogenizm dodatkowo mój organizm nie wytwarza praktycznie w ogóle progesteronu, a w biopsji endometrium wyszedł mi brak aktywności hormonalnej, wiec trochę tego jest😂.
 
reklama
Zrobiłam dziś tez test i kreska ciemniejsza od testowej mocniejsza niż wczoraj. Apka premom pokazuje że peak jest dzisiaj. Nie wiem czy dziś będziemy też się starać mam nadzieję że tak bo mój jeszcze nie wyjeżdża ale mam nadzieję że nawet jak będzie zmęczony to że nam się udało już wczoraj. 🤞 Muszę wam też powiedzieć dziewczyny ze pierwszy raz w życiu miałam plamienie owulacyjne. Minimalne dosłownie kilka kropelek krwi nawet bardziej różowej ale widocznej na bleiźnie. Czy którejś z Was też to się zdarza?
@Kropka.88 woj.mazowieckie ;) targam się między stolicą a miastem gdzie kończą się Reguły ;)
U mnie takie plamienie było tylko w tym miesiącu, kiedy zaszłam w ciążę. Co prawda się nie utrzymała, ale jednak ;)
 
Witam.W zeszłym tygodniu byłam w ciąży 3testy pozytywne.6dni spóźnienia@kreski były blade.W poniedziałek robiłam betę wynik tylko 11.Były plamienia.W ten wtorek już żywa krew.Wczoraj zrobiłam test i już był negatywny.Dzis już nie mam żadnych symptomów ani plamień.Zastanawiam się kiedy można rozpocząć starania o kolejne dziecko.
Przykro mi :(
Z połowie kwietnia byłam w podobnej sytuacji.
We wtorek ginekolog mnie zbadał, że wszystko się oczyściło samoistnie, więc możemy nadal się starać.

Zapisz się może do gine, żeby Cię przebadał, czy Ty również już się oczyściłaś i możecie kontynuować starania.
 
A co sądzicie o przyjmowaniu suplementów diety typu pregna start/plus przed rozpoczęciem starań. Ma to sens czy nie warto? Na tą chwile suplementuje tylko wit D3 4000 tj ze względu na spory niedobór.
 
A co sądzicie o przyjmowaniu suplementów diety typu pregna start/plus przed rozpoczęciem starań. Ma to sens czy nie warto? Na tą chwile suplementuje tylko wit D3 4000 tj ze względu na spory niedobór.
Mnie ginekolog zalecił branie witamy C, D3 i kwasu foliowego, ale metylowanego. Zażywam wszystko już prawie rok.
 
A co sądzicie o przyjmowaniu suplementów diety typu pregna start/plus przed rozpoczęciem starań. Ma to sens czy nie warto? Na tą chwile suplementuje tylko wit D3 4000 tj ze względu na spory niedobór.
Zdecydowanie ma to sens :) Zaleca się brać takie suplementy 3 miesiące przed ciążą, ale dla swojego spokoju można nawet sporo wcześniej
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Ja rano zrobiłam test i mam wymodlone i wybłagane II kreseczki. Czekam do wtorku na badanie bety i nie wiem jak przeżyje ten weekend :) Mam nadzieje, że wyniki potwierdzą i będę mogła umawiać się na wizytę do ginekologa
Super, gratuluję! :)
Leć już teraz na betę, jeśli nie musisz czekać do wtorku :)

Ile czasu się staraliście?
 
Do góry