reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Gratulacje ! :) Wszystkiego dobrego !

Ależ Wam zazdroszczę tego, że możecie robić Betę . W Niemczech niestety jest to niemożliwe
Powiem Wam, że ja już za każdym razem jak widziałam posty tutaj na grupie to juz mnie nachodziły myśli, że każdemu się udaje, tylko nie mi :/ I przez chyba ostatnie 2 miesiące nie wchodziłam na forum, bo miałam wrażenie, że wszyscy mają dwie kreski, tylko nie ja, a tak się staramy. Ale wydaje mi się, że na plus mi to wyszło, bo nie zadręczałam się. Teraz tylko czekam, żeby beta wyszła super i żeby można było się zapisywać do gin :)
 
Słuchaj, jak się stało to trzeba się cieszyć !
My bylismy pewni , że się nie uda a tu taka niespodzianka :)

A co do otoczenia: zgadzam się z Tobą, że dzisiejsze rodzinne standardy są inne niż kiedyś.
Nasze rodziny mają po 2-3 dzieci , w sumie po mojej stronie jest wiele rodzin wielodzietnych ale teraz to oczywiście SZOK jak jest więcej niż dwójka na pokładzie.
A i do do płci to oczywiście tak samo, najlepiej jakby od razu była parka. Ile razy słyszałam "o szkoda, że nie dziewczynka" . Smutne to trochę.
Ja już się psychicznie nastawiam że teraz każdy będzie nam mówił "no to czas na chłopca" a dla mnie najważniejsze żeby urodziło się zdrowe a kochać będziemy nie zależnie od tego czy będzie chłopiec czy dziewczynka ♥️
 
Powiem Wam, że ja już za każdym razem jak widziałam posty tutaj na grupie to juz mnie nachodziły myśli, że każdemu się udaje, tylko nie mi :/ I przez chyba ostatnie 2 miesiące nie wchodziłam na forum, bo miałam wrażenie, że wszyscy mają dwie kreski, tylko nie ja, a tak się staramy. Ale wydaje mi się, że na plus mi to wyszło, bo nie zadręczałam się. Teraz tylko czekam, żeby beta wyszła super i żeby można było się zapisywać do gin :)
Trzymam 👍 żeby wszystko u ciebie było dobrze ♥️
 
Gratulacje! Jesteś już po terminie miesiączki? [emoji76]
Tak, 3 dni. I też nie chciałam robić testu pierwszego dnia spóźnienia (bo zawsze od razu biegłam do toalety i później wielki zawód), ale już musiałam zrobić, bo mieliśmy iść na kolacje do znajomych. Także zaskoczenie było ogromne, bo już z taką cierpiętniczą miną wlokłam się do tej łazienki, że na pewno znowu jedna.. A tu 2 <3 <3 Radość była ogromna, słyszeli mnie chyba wszyscy sąsiedzi :D
 
Ostatnia edycja:
Ja już się psychicznie nastawiam że teraz każdy będzie nam mówił "no to czas na chłopca" a dla mnie najważniejsze żeby urodziło się zdrowe a kochać będziemy nie zależnie od tego czy będzie chłopiec czy dziewczynka ♥️
Najważniejsze, żeby było zdrowe! Moja siotra ma 3 córy i mówi, że nigdy by ich nie zamieniła na nawet pół chłopca :p Najstarsza pomaga szwagrowi jak musi coś w aucie naprawić, więc się śmieją, że mają namiestkę synka. Nie ma co się przejmować ludźmi!
 
A kiedy macie pierwsz noe wizyty? W jakich tygodniach ciąży?

Ja się zapisałam na 10.05 z om wychodzi mi na ten dzień 5t4d mam nadzieję że już coś zobaczę 🙂
 
reklama
A kiedy macie pierwsz noe wizyty? W jakich tygodniach ciąży?

Ja się zapisałam na 10.05 z om wychodzi mi na ten dzień 5t4d mam nadzieję że już coś zobaczę 🙂
W sumie mi zawsze wszyscy mówili, żeby iść koło 7-8 tygodnia ciąży, bo wcześniej może nic nie być widać. I jak mi ta beta tak wyjdzie, to chyba tak się zapiszę
 
Do góry