reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]
 
reklama
Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]
Dzień dobry :)
No u mnie kiepska noc, ząbkowanie roczniaka😱 niestety ciężko przechodzi w porównaniu do pierwszego syna.

A co do kresek to się nie przejmuj. Mi prawdziwa krecha wyszła dopiero w dzień @ a wcześniej blade :)
 
Najlepiej kochana kup test clearblue ten elektroniczny, nie będziesz musiała się doszukiwać. Pokazuje plus lub minus.
Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]
 
Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]

Hej!
Ja tez w nocy budzę się do toalety i później z godzinę nie mogę zasnąć, tak mam od kilku dni.
Jak robiłaś innym testem to nie ma co patrzeć. U mnie rzeczywiście było widać jakaś różnice tak co 48h na testach.
Miłego weekendu [emoji3059]
 
Cześć dziewczyny jestem mamą grudniowego chłopca 2019 i najprawdopodobniej w styczniu pojawi się nasz drugi cud.
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom[emoji8]

Tobie również gratuluje! [emoji76]
Kiedy dowiedziałaś się o kolejnym szczęściu?
Jesteś już po terminie miesiączki?
 
3dni temu zrobiłam pierwszy test, był bladzioch wczoraj już mocniejszą kreska a dziś zrobiłam clearblue i jest plus. Tak jestem 3 dni po terminie
Tobie również gratuluje! [emoji76]
Kiedy dowiedziałaś się o kolejnym szczęściu?
Jesteś już po terminie miesiączki?
 
Cześć dziewczyny u mni nocka słabo poszłam spać o 12 bo młodsza się budziła i wstałam o 7 do tego że 3 razy na siku w nocy 🥱

Miłego dnia kochane ♥️ ta pogoda na majówkę okropna
 
reklama
Ja mam dosyć szybko bo za tydzień w piątek pewnie serduszko nie bd jeszcze biło ale mam problemy zdrowotne i najpradowpobniej w drugiej ciąży też będę brała heparyne więc lekarz musi potwierdzić chociaż ciążę i zapisać mi zastrzyki z heparyna. A ty?
Gratuluję [emoji3531][emoji3531][emoji3531] kiedy wizyta u lekarza? [emoji846]
 
Do góry