reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]
Ja również miałam na samym początku „cień cienia” drugiej kreski. Dopiero jak zrobiłam betę to wyszło mi lekko ponad 50. Ostatnio z ciekawości zrobiłam test i były na nim dwie tłuste czerwone krechy😃 U ciebie te testy mogą wychodzić troszkę słabiej, ponieważ w nocy wstajesz po kilka razy na siku. Na twoim miejscu nie przejmowałabym się intensywnością drugiej kreski 🙂
 
reklama
Ja mam dosyć szybko bo za tydzień w piątek pewnie serduszko nie bd jeszcze biło ale mam problemy zdrowotne i najpradowpobniej w drugiej ciąży też będę brała heparyne więc lekarz musi potwierdzić chociaż ciążę i zapisać mi zastrzyki z heparyna. A ty?
Ja również jestem na heparynie 😃
 
Ja mam dosyć szybko bo za tydzień w piątek pewnie serduszko nie bd jeszcze biło ale mam problemy zdrowotne i najpradowpobniej w drugiej ciąży też będę brała heparyne więc lekarz musi potwierdzić chociaż ciążę i zapisać mi zastrzyki z heparyna. A ty?
Ja mam 10.05 z om wychodzi mi 5t 4d więc mam nadzieję że już jakiś pęcherzyk będzie widać 🙈
 
Cześć dziewczyny! 😍
Jak się dziś czujecie? Ja mam wielki apetyt na jedzenie od wczoraj, pochłaniam więcej 🙉 brzuch już przestaje pobolewać (wydaje mi się, ze czytałam o tym, ze jak się jest w terminie @ to ma prawo bolec i jest to normalne) jedynie piersi przy dotyku są bardzo bolesne 😏 Wizytę mogę umówić dopiero na 18.05 to będzie mój 7t1d - a dopiero od tego czasu ponoć może być coś widać oprócz powiększonej macicy. Koleżance dopiero w 9t lekarz stwierdził, ze jest zarodek 😳 tyle czekania 🤯
Fajnie jest się „zgadać” z kimś kto ma podobny stan i móc wygadać jak przyjdzie zły dzień 🧡

A! I czy któraś z Was jeszcze nie wierzy, ze się udało i musi sobie co chwile to przypominać? 😅

Dopisze ostatnia rzecz aby nie dodawać pięciu komentarzy 🤪
Wczoraj śmiałam się praktycznie z rzeczy mało śmiesznej, przez 20 minut nie mogłam przestać! Myśle, ze moje hormony się świetnie bawią 🤣
 
Cześć dziewczyny! [emoji7]
Jak się dziś czujecie? Ja mam wielki apetyt na jedzenie od wczoraj, pochłaniam więcej [emoji86] brzuch już przestaje pobolewać (wydaje mi się, ze czytałam o tym, ze jak się jest w terminie @ to ma prawo bolec i jest to normalne) jedynie piersi przy dotyku są bardzo bolesne [emoji57] Wizytę mogę umówić dopiero na 18.05 to będzie mój 7t1d - a dopiero od tego czasu ponoć może być coś widać oprócz powiększonej macicy. Koleżance dopiero w 9t lekarz stwierdził, ze jest zarodek [emoji15] tyle czekania [emoji2962]
Fajnie jest się „zgadać” z kimś kto ma podobny stan i móc wygadać jak przyjdzie zły dzień [emoji3448]

A! I czy któraś z Was jeszcze nie wierzy, ze się udało i musi sobie co chwile to przypominać? [emoji28]

Dopisze ostatnia rzecz aby nie dodawać pięciu komentarzy [emoji2957]
Wczoraj śmiałam się praktycznie z rzeczy mało śmiesznej, przez 20 minut nie mogłam przestać! Myśle, ze moje hormony się świetnie bawią [emoji1787]
Ja jeszcze nie wierzę [emoji6] czekam do terminu @ a potem beta wizyta itd.. Chyba uwierzę jak zobaczę [emoji3590] na usg [emoji4]
 
Cześć dziewczyny! [emoji7]
Jak się dziś czujecie? Ja mam wielki apetyt na jedzenie od wczoraj, pochłaniam więcej [emoji86] brzuch już przestaje pobolewać (wydaje mi się, ze czytałam o tym, ze jak się jest w terminie @ to ma prawo bolec i jest to normalne) jedynie piersi przy dotyku są bardzo bolesne [emoji57] Wizytę mogę umówić dopiero na 18.05 to będzie mój 7t1d - a dopiero od tego czasu ponoć może być coś widać oprócz powiększonej macicy. Koleżance dopiero w 9t lekarz stwierdził, ze jest zarodek [emoji15] tyle czekania [emoji2962]
Fajnie jest się „zgadać” z kimś kto ma podobny stan i móc wygadać jak przyjdzie zły dzień [emoji3448]

A! I czy któraś z Was jeszcze nie wierzy, ze się udało i musi sobie co chwile to przypominać? [emoji28]

Dopisze ostatnia rzecz aby nie dodawać pięciu komentarzy [emoji2957]
Wczoraj śmiałam się praktycznie z rzeczy mało śmiesznej, przez 20 minut nie mogłam przestać! Myśle, ze moje hormony się świetnie bawią [emoji1787]

Hej!
U mnie dzisiaj w porządku, właśnie skończyliśmy grillować, ja idę trochę poodpoczywać.
Nie no widać już coś (pęcherzyk) przy becie 1000 wiec zdecydowanie 5-6tydz, chociaż nie każdy chce tak szybko iść do lekarza, wolą czekać aż będzie już serce :)

Ja tez dalej nie wierze ze jestem w ciąży, na razie więcej strachu jak radości.
 
Hej!
U mnie dzisiaj w porządku, właśnie skończyliśmy grillować, ja idę trochę poodpoczywać.
Nie no widać już coś (pęcherzyk) przy becie 1000 wiec zdecydowanie 5-6tydz, chociaż nie każdy chce tak szybko iść do lekarza, wolą czekać aż będzie już serce :)

Ja tez dalej nie wierze ze jestem w ciąży, na razie więcej strachu jak radości.
U mnie dokładnie tak samo. Trochę czuje ekscytacje, ale uspokajam się, ze trzeba czekać na wizytę ginekologa. U mnie bez żadnych dolegliwości oprócz pobolewania brzucha jak na okres.
 
Hej dziewczyny!
Witam się nieśmiało. Apka pokazuje termin na 6.01, ostatnią miesiączkę miałam 2.04. Dzisiaj 4t2d. To jest moja trzecia ciąża, pierwszą poroniłam wczesnie, a z drugiej mam w domu 2,5 letnią córeczkę.
Trzymam kciuki za nas wszystkie 🙂
Witamy 💗💙💗💙💗
 
reklama
Do góry