reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
[emoji7][emoji7][emoji7] piękna.
Wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny. Niech malutka rośnie zdrowa i silna żeby miała siłę braci ganiać[emoji6]
Gratulacje[emoji8]

Gdybym nie była taka stara zrobiłabym sobie jeszcze jedno takie cudo[emoji16]
Do dzieła :D Jeśli dobrze kojarzę to wcale nie jest za późno ;)
 
Do dzieła :D Jeśli dobrze kojarzę to wcale nie jest za późno ;)
Ojjj[emoji53][emoji51] za późno
Mój rocznik jest w nicku więc widać.
40 to jest bardzo dobry wiek na dzieci jeśli któraś dziewczyna pragnie i potrzebuje wlsnue tego.
Ja nie mam ciśnienia. Jestem spełniona mama bo mam dwuch synów i upragnioną córeczkę(21m-cy)
Ale widok takiego maluszka uruchamia to coś[emoji4]
 
Ja właśnie mam tak 98% pewności, że się udało, ale test chyba dopiero w niedzielę zrobię. Trochę mnie uspokoilyscie tym że miałyście podobnie bo zwykle czytałam, że to niemożliwe żeby tak wcześnie wyczuć ciążę. :-)
A masz jakieś objawy? Po czym poznajesz że się udało? Bo ja mam też jakieś takie dziwne uczucie ale nie chciałabym się nakręcać niepotrzebnie :)
 
Ojjj[emoji53][emoji51] za późno
Mój rocznik jest w nicku więc widać.
40 to jest bardzo dobry wiek na dzieci jeśli któraś dziewczyna pragnie i potrzebuje wlsnue tego.
Ja nie mam ciśnienia. Jestem spełniona mama bo mam dwuch synów i upragnioną córeczkę(21m-cy)
Ale widok takiego maluszka uruchamia to coś[emoji4]
Twoją historię pamiętam :D Nadrabiałam dokładnie okres Waszych starań i do dzisiaj się zastanawiam, co u Szczypiorkowej i Jej Dziopek :D Ale ślad po Niej zaginął na Babyboom ..
 
reklama
A masz jakieś objawy? Po czym poznajesz że się udało? Bo ja mam też jakieś takie dziwne uczucie ale nie chciałabym się nakręcać niepotrzebnie :)
Od czasu owulacji i starań "czuję" podbrzusze, mam wzdęty brzuch, plus mam dużo śluzu takiego jak płodny tylko w kolorze mlecznym. Jutro robię test i wiem, że może być za wcześnie bo to będzie 10 dzień po owulacji, ale a nuż coś będzie :-) A Ty jakie masz objawy?
 
Do góry