reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Miałam dziś wizytę i wszystko było ok, to już 10 tydzień , dzidzia się ruszała :) postanowiłam jednak brać ten torecan którego tak się bałam bo jednak wymioty mam za duże j lekarz powiedział ze tyle lat go przepisuje i dzieci się rodziły zdrowe , trochę mnie uspokoił.. także zobaczymy jak będzie po tych czopkach, wiem ze jeszcze któraś z was tez je bierze :) wiec troszkę raźniej . A tu zdjęcie. Pozdrawiam was i życzę udanych wizyt i braku wymiotów ;)
Jaki ładny dzidziuś !!! Gratulacje 🥰🥰🥰
 
reklama
Dziewczyny, jestem w 7 tyg ciąży. W pracy miałam urwanie głowy, poszłam w końcu do toalety a tu plamienia lekko Kawa z mlekiem. Pojechałam na sor. Przyjęli mnie na oddział - okazało się krwiak daleko od dzisziusia 3,8 mm. Nie wiadomo czy się powiększa czy zmniejsza. Mam leżeć dają mi duphaston... I czerwoną magiczna tableteczke na uspokojenie 🤷‍♀️ miała któraś krwiaka i było wszystko dobrze?
Ja mam krwiaka na szczęście też daleko od maluszka
Biorę duphaston×2 i urogestan globulki ×3
 
Dziewczyny jest serduszko ♥️♥️ jeju jaka ulga . Wiem że jeszcze może się dużo zdarzyć ale serduszko to już dla mnie coś 🙂 emocje mi tak opadły jak lekarz pokazał jak pulsuje że się popłakałam ze szczęścia 🙂 teraz z nadmiaru emocji i stresu boli mnie głowa i nie wiem czy dzisiaj zasnę 😁
ojeju mi tez się chciało płakać , super ze jest serduszko , trzeba byc dobrej myśli , ja tez się martwiłam co i jak będzie ale staram się nie zamartwiać za dużo tylko nastrajać dziecko dobra energia i mówię sobie sama przed snem np” ciąża rozwija się dobrze a mój żołądek jest spokojny” myśle ze może to jakoś pomaga i nastraja ciało ( jak brzmi to zbyt magicznie to sorka )
 
Cześć dziewczynki :)
Jak się macie?
Ja dziś lepiej niż wczoraj, chociaż bardziej przeżywam brak bólu piersi i jak leżę na lewym boku, odczuwam ból krzyża. Plamień i krwawień nie mam. Czasem czuję skurcz z prawej strony, czasem przechodzi i w głowie mam najgorsze myśli. Dziś 8t1d. W domu słyszę, żebym nic sobie nie wmawiała, bo wszystko jest dobrze. A piersi nie zawsze muszą boleć. Wizyta 22 maja dopiero, bo wszystko było dobrze z moimi wynikami jak również z dzieckiem.
Jak było u Was? Mam się czym martwić czy dać sobie na luz. W Was nadzieja
Pewnie, że luz...ciesz się, że nie cierpisz wymiotów i mdłości jak niektore🥺. 💪💪
 
Cześć dziewczyny. Ostatni okres 15 marzec. Kalkulator wskazuje termin 20 grudzień. Trzecia ciąża. Mam syna 16 lat i bliźnięta, chłopców 12 lat. Różnica ogromna, ale postanowiliśmy zaryzykować, może będzie dziewczynka 😅. Jestem mamą w wieku 40 lat, choć lekarz mówi że biologicznie sporo mniej 🤷🏼‍♀️.
Witaj w gronie 40 latek...nie jest nas tu dużo ale jesteśmy😁🥰
 
reklama
Plamienie się powtórzyło, pojechałam na sor. Serce nadal bije, ale zarodek jakby nie urósł od czwartku, nie wiem czy to może być skutek badania na różnych sprzętach USG? Nie wiadomo, co jest przyczyną plamienia, dostałam luteinę i mam tydzień leżeć, potem pójść na kontrolę do swojego lekarza. Strasznie się martwię...czy on nie przestał się rozwijać...
Nie martw się na zapas...🥰
 
Do góry