reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Oj dziewczyny, jestem nienormalna.
Co tylko poczuje że coś mi leci, to od razu mam takie głupie myśli i idę do WC sprawdzać czy wszystko jest ok.
Musiałam w pracy mojej kierowniczce powiedzieć, że jestem w ciąży. Chciała żebym dzisiaj myła okna w biurze, bo stwierdziła że są brudne i jeszcze ryzy papieru trzeba było przenosić. Nie mialam za bardzo wyjścia, bo codziennie coś trzeba dźwignąć, ale miałam nadzieję że może uda mi się dłużej utrzymać w tajemnicy. Wiecie jak jest
 

Załączniki

  • IMG_20210505_160028.jpg
    IMG_20210505_160028.jpg
    600,9 KB · Wyświetleń: 84
Oj dziewczyny, jestem nienormalna.
Co tylko poczuje że coś mi leci, to od razu mam takie głupie myśli i idę do WC sprawdzać czy wszystko jest ok.
Musiałam w pracy mojej kierowniczce powiedzieć, że jestem w ciąży. Chciała żebym dzisiaj myła okna w biurze, bo stwierdziła że są brudne i jeszcze ryzy papieru trzeba było przenosić. Nie mialam za bardzo wyjścia, bo codziennie coś trzeba dźwignąć, ale miałam nadzieję że może uda mi się dłużej utrzymać w tajemnicy. Wiecie jak jest

A jak kierowniczka zareagowała?
 
Hejka, witam się popołudniowo [emoji4]
Dziewczyny piekne zdjęcia usg :) uwielbiam oglądać maluszki na takich zdjęciach, i porównywać z miesiąca na miesiąc jak się zmieniają[emoji3059]
ja do 17.05 czekam do wizyty, mam nadzieję że będzie już coś widać. Będzie to bodajże 6+1. Jutro zrobię betę ponownie żebyś sprawdzić czy rośnie. Brzuch dalej pobolewa, tak dziwnie ciągnie mnie w dół jakby aż do "pipki" że tak powiem[emoji2356]... Dziś 4+3[emoji4] macie dalej takie pobolewania?

Zauważyłam dzisiaj ze ciągle mnie ciągnie do pomidorów i jem je do wszystkiego, także to chyba pierwsza moja zachcianka[emoji6]

Milego popołudnia [emoji8]
 
Niby super.
Ale co sobie tam pomyślała to tylko mogę się domyślać.

Myślicie dziewczyny iść na L4, czy raczej pracować?
Hmmm myślę że to zależy czy lubisz swoją pracę i czy nie zagraża dzidziusiowi. Ja w pierwszej ciąży pracowałam do końca 8 miesiąca, teraz też planuje długo ale tylko dlatego że lubię to co robię. Bo akurat moja kierowniczka bardzo źle zniosła moja pierwsza ciąże, i do dnia dzisiejszego nasze relacje są mówiąc delikatnie niezadobre, z druga ciąża będzie pewnie tylko gorzej ale to nasze ciąże, dzieci, życie i nasze wybory. Praca na pewno powoduje że ciąża mija szybko i człowiek ma mniej czasu na analizowanie i jest bardziej aktywny.
 
Hejka, witam się popołudniowo [emoji4]
Dziewczyny piekne zdjęcia usg :) uwielbiam oglądać maluszki na takich zdjęciach, i porównywać z miesiąca na miesiąc jak się zmieniają[emoji3059]
ja do 17.05 czekam do wizyty, mam nadzieję że będzie już coś widać. Będzie to bodajże 6+1. Jutro zrobię betę ponownie żebyś sprawdzić czy rośnie. Brzuch dalej pobolewa, tak dziwnie ciągnie mnie w dół jakby aż do "pipki" że tak powiem[emoji2356]... Dziś 4+3[emoji4] macie dalej takie pobolewania?

Zauważyłam dzisiaj ze ciągle mnie ciągnie do pomidorów i jem je do wszystkiego, także to chyba pierwsza moja zachcianka[emoji6]

Milego popołudnia [emoji8]

Ja czułam dzisiaj brzuch, takie ćmienie jakby.
Aż mi ślinka poleciała na smak pomidora 😁
 
reklama
Hejka, witam się popołudniowo [emoji4]
Dziewczyny piekne zdjęcia usg :) uwielbiam oglądać maluszki na takich zdjęciach, i porównywać z miesiąca na miesiąc jak się zmieniają[emoji3059]
ja do 17.05 czekam do wizyty, mam nadzieję że będzie już coś widać. Będzie to bodajże 6+1. Jutro zrobię betę ponownie żebyś sprawdzić czy rośnie. Brzuch dalej pobolewa, tak dziwnie ciągnie mnie w dół jakby aż do "pipki" że tak powiem[emoji2356]... Dziś 4+3[emoji4] macie dalej takie pobolewania?

Zauważyłam dzisiaj ze ciągle mnie ciągnie do pomidorów i jem je do wszystkiego, także to chyba pierwsza moja zachcianka[emoji6]

Milego popołudnia [emoji8]
Ja planuje się umówić też na 17.05 to czekamy razem na podgladanie😀
 
Do góry