reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielowodzie

U mnie afi24 mała głowa w dół. I raczej poród SN. Lekarz nie zna przyczyny, mówi że może infekcja i warto zrobić badania ponowne na toxo i cmv. Kontrola za jakieś 2 tyg. Co do afi mówi że to na granicy błędu i na razie się bardzo nie martwimy.
 
reklama
U mnie afi24 mała głowa w dół. I raczej poród SN. Lekarz nie zna przyczyny, mówi że może infekcja i warto zrobić badania ponowne na toxo i cmv. Kontrola za jakieś 2 tyg. Co do afi mówi że to na granicy błędu i na razie się bardzo nie martwimy.
U mnie te infekcje sprawdziliśmy
Toxo ujemne cmv dodatnie w Igg plus wysoka awidniść więc też teoretycznie ok
U mniejsze jest duża waga córci a to też może być potencjalna przyczyną
 
U mnie te infekcje sprawdziliśmy
Toxo ujemne cmv dodatnie w Igg plus wysoka awidniść więc też teoretycznie ok
U mniejsze jest duża waga córci a to też może być potencjalna przyczyną
U mnie dzidzia też 2 tyg do przodu... Ale.moje wszystkie duże były.... a pierwszy raz nadmiar wody.
 
U mnie lekarz stwierdził wielowodzie 20 i to było 8 kwietnia natomiast 29 kwietnia miałam 19,5 cukrzycy nie mam dziecko jest duże i jest z nim wszystko ok dostałam skierowanie do patologa ciążowego na 11 maja na kontrol. Cały czas się martwię. Jestem w 27 tyg ciąży
 
U mnie lekarz stwierdził wielowodzie 20 i to było 8 kwietnia natomiast 29 kwietnia miałam 19,5 cukrzycy nie mam dziecko jest duże i jest z nim wszystko ok dostałam skierowanie do patologa ciążowego na 11 maja na kontrol. Cały czas się martwię. Jestem w 27 tyg ciąży
Nie martw się na zapas... Wiem że łatwo sie mówi ale często lekarze chcą dmuchać na zimne i niepotrzebnie straszą.
 
Mam nadzieję bo to moja 3 ciąża. Dzięki za miłe słowa
U nas na strachu sie skończyło. Dziś panna ma już 2 lata. Bedzie dobrze rób kontrolę. Nam podejrzewali jakiś problem z pęcherzem. Ale taki urok dziecka że rzadko siusia. Jako 1.5roczniak już bez pieluchy cała noc. Takie geny...
 
U nas na strachu sie skończyło. Dziś panna ma już 2 lata. Bedzie dobrze rób kontrolę. Nam podejrzewali jakiś problem z pęcherzem. Ale taki urok dziecka że rzadko siusia. Jako 1.5roczniak już bez pieluchy cała noc. Takie geny...
U mnie stwierdził że maleństwo może mieć coś z przełykiem. Ale czuję jak czczkawki dostaje co chwilę
 
Hej w pierwszej ciąży miałam stwierdzone wielowodzie później skracającą się szyjkę macicy ale ciąże donosiłam i z małym wszystko ok. A druga ciaza przebiegała ksiazkowo:)
 
reklama
Do góry