reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ani mi nie mów.. sutki to mam tak wrażliwe że sam stanik mnie drażni...

Co do domowej "samotności " to raczej nie prędko ją zaznam. Mój partner pracuje za granicą i teraz przez około 1,5mc jeszcze będę sama z synkiem, chyba że poluzują obostrzenia:/ nie ma go już około 3tyg także lekko nie jest.. codziennie pobudka o 6 bo synek chce już wstać , a dziś nockę miałam kiepską, jakoś nie mogłam spać..

A tymczasem ogarniam się do pracy, a tak strasznie mi się nie chce, ale przed idę na betę, sprawdzić przyrost:)

Miłego dnia kobietki ♡
Miłego dnia kochane [emoji3590] Ja właśnie zbieram się do pracy .. za oknem przepiękna pogoda [emoji274] dziś się wyspałam [emoji16] mąż wyjechał wczoraj do pracy ... córkę wywiozłam do babci - jak dobrze jest mieć babcie blisko szkoły [emoji85] i miałam taką wspaniałą ciszę wczoraj w domu - ale dzisiaj z rana już mi brakuje ich w domu ... kobiecie nie dogodzisz [emoji1787] Czy Was tez tak bolą sutki ? I biustonosz jakby mniejszy ? No nie wytrzymam !
 
Hej dziewczyny :) dziś według aplikacji 5+1, do wizyty został tydzień i już się doczekać nie mogę [emoji846] dziś piekna pogoda, także humor od razu lepszy [emoji846] co do piersi ja nie czuje jakoś różnicy, nie bolą mnie mam nadzieję że to nie jest nic złego...nawet mdłości jakby się zmniejszyły bo mam normalnie apetyt zwłaszcza na ostrzejsze potrawy... w każdym bądź razie życzę wszystkim miłego dnia [emoji3059]
 
Ani mi nie mów.. sutki to mam tak wrażliwe że sam stanik mnie drażni...

Co do domowej "samotności " to raczej nie prędko ją zaznam. Mój partner pracuje za granicą i teraz przez około 1,5mc jeszcze będę sama z synkiem, chyba że poluzują obostrzenia:/ nie ma go już około 3tyg także lekko nie jest.. codziennie pobudka o 6 bo synek chce już wstać , a dziś nockę miałam kiepską, jakoś nie mogłam spać..

A tymczasem ogarniam się do pracy, a tak strasznie mi się nie chce, ale przed idę na betę, sprawdzić przyrost:)

Miłego dnia kobietki ♡
To wam dziewczyny nie zazdroszczę, u mnie zero objawów, mogłoby tak być do końca 😍 nawet jak nigdy budzę się przed budzikiem i jestem wyspana😍 również dla wszystkich miłego dnia ❤️😘
 
To wam dziewczyny nie zazdroszczę, u mnie zero objawów, mogłoby tak być do końca 😍 nawet jak nigdy budzę się przed budzikiem i jestem wyspana😍 również dla wszystkich miłego dnia ❤️😘
No właśnie u mnie tez objawów prawie brak tylko bolące piersi, a ze spaniem mam to samo. Zawsze lubiłam pospać dłużej a teraz się budzę z rana. Może dlatego ze zasypiam wcześniej :D
 
No właśnie u mnie tez objawów prawie brak tylko bolące piersi, a ze spaniem mam to samo. Zawsze lubiłam pospać dłużej a teraz się budzę z rana. Może dlatego ze zasypiam wcześniej :D
Mnie powoli zaczyna modlić , czasami zakręci mi się w głowie .. dobrze ze z rana mamy mały ruch ... czasami bije się z myślami czy powiedzieć już w pracy czy czekać ...
 
Mnie powoli zaczyna modlić , czasami zakręci mi się w głowie .. dobrze ze z rana mamy mały ruch ... czasami bije się z myślami czy powiedzieć już w pracy czy czekać ...
No z praca się wstrzymuje do pierwszej wizyty która mam pod koniec maja :( ale tez o tym myśle, moja praca polega na staniu prawie cały czas 8h, do tego stres :(
 
reklama
No właśnie u mnie tez objawów prawie brak tylko bolące piersi, a ze spaniem mam to samo. Zawsze lubiłam pospać dłużej a teraz się budzę z rana. Może dlatego ze zasypiam wcześniej :D
Mnie już nawet piersi przestały boleć, może trochę z wieczora, ale nic poza tym 😛 ja raczej chodzę spać tak samo, a mimo to jestem wyspana jak nigdy 😍 mam tylko nadzieję że wszytsko będzie dobrze, wizyta już za tydzień ❤️
 
Do góry