reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hejka ☺️ Słuchajcie zastanawiam się nad zapisaniem na szczepienie . Tylko pytanie jeżeli teraz jestem po poronieniu czy już mogę się szczepić jak myślicie? Jeszcze nie dostałam nawet @ po zabiegu. Dziś stwierdziłam że lepiej byłoby się teraz zaszczepić niż jak się zaczniemy znowu starać...
 
Hejka, tak jak pisałam ostatnio, dziś miałam kolejne insemke więc przede mną dwa tygodnie oczekiwan. Dziewczyny może to głupie ale zapytam czy wy normalnie korzystyscie z życia po inseminacjach? Jest przepiękna pogoda, marzy mi się rower, chciałabym też wrócić do treningów bo od miesięcy zalegam. To wskazane świeżo po zabiegu?
Tak jak @eij pisala, u nas lekarz tez zalecał bez szaleństw tj.bez nadmiernego wysiłku tylko raczej spacerki i raczej zabraniał saun/jacuzzi i tego typu :)
 
Hejka ☺️ Słuchajcie zastanawiam się nad zapisaniem na szczepienie . Tylko pytanie jeżeli teraz jestem po poronieniu czy już mogę się szczepić jak myślicie? Jeszcze nie dostałam nawet @ po zabiegu. Dziś stwierdziłam że lepiej byłoby się teraz zaszczepić niż jak się zaczniemy znowu starać...
Skonsultuj to z ginekologiem. Z tymi szczepieniami to więcej pytań niż odpowiedzi 🙄
 
Słuchajcie tak jak wcześniej pisałam w piątek miałam IUI dziś bylam monitoringu żeby sprawdzić czy pecherzyki pękły i okazało się ze owulacje była z dwóch jajników jednocześnie w tym cyklu czyli łącznie z 3 pęcherzyków w prawym miałam dwa w lewym był 15 mm i tez pękł🤯 albo grubo albo wcale 😂
U mnie to samo ;-) byłam wczoraj na monitoringu i też mam 3 pęcherzyki: 2 w prawym i 1 w lewym jajniku i wszystkie ponad 20mm. Zamiast ovitrell tym razem dostałam domięśniowo pregnyl 10tyś jednostek.
Więc tak jak mówisz: albo drubo albo wcale ;-)
 
Hejka ☺️ Słuchajcie zastanawiam się nad zapisaniem na szczepienie . Tylko pytanie jeżeli teraz jestem po poronieniu czy już mogę się szczepić jak myślicie? Jeszcze nie dostałam nawet @ po zabiegu. Dziś stwierdziłam że lepiej byłoby się teraz zaszczepić niż jak się zaczniemy znowu starać...
Hejka:) pytałam wczoraj o to moją ginekolog i powiedziała, że szczepić się, ale dopiero jak mi wyjdzie ujemny test w tym cyklu. Aczkolwiek mam nadzieję, że go nie będzie ;-) Generalnie chodzi o to, żeby się zaszczepić w pierwszej fazie cyklu, zanim się zacznie owulacja i zastrzyki z nią związane i pozostałe leki.
 
Hejka:) pytałam wczoraj o to moją ginekolog i powiedziała, że szczepić się, ale dopiero jak mi wyjdzie ujemny test w tym cyklu. Aczkolwiek mam nadzieję, że go nie będzie ;-) Generalnie chodzi o to, żeby się zaszczepić w pierwszej fazie cyklu, zanim się zacznie owulacja i zastrzyki z nią związane i pozostałe leki.
Czyli Twoja ginekolog powiedziała że stymulacja wyklucza możliwość zaszczepienia?
 
reklama
Hejka:) pytałam wczoraj o to moją ginekolog i powiedziała, że szczepić się, ale dopiero jak mi wyjdzie ujemny test w tym cyklu. Aczkolwiek mam nadzieję, że go nie będzie ;-) Generalnie chodzi o to, żeby się zaszczepić w pierwszej fazie cyklu, zanim się zacznie owulacja i zastrzyki z nią związane i pozostałe leki.
Aha rozumiem dziękuję. Ja narazie tak nie będę miała żadnej stymulacji no bo jestem krótko po poronieniu ale zastanawiam się czy już po poronieniu mogę się szczepić....
 
Do góry