reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
W środku może być powoli widocznie też ciałko żółte. Ciałko żółte pojawia się przed zarodkiem. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Każda z nas to przeszła. Po prostu trzeba czasu...
Pójdę do innego lekarza z lepszym sprzętem , dziwi mnie fakt że napisał mi tętno płodu wątpliwe
 
To tak jak ja
Lekarz twierdzi że 4-5 ma już 12mm pęcherzyk
Okres miałam 26 marca test zrobiłam 27 kwietnia i były naprawdę dwie kreski ale słabe , dwa testy zrobiłam , lekarz mówi że albo pusty albo jeszcze się rozwinie a ja tam coś widzę albo sobie wmawiam 😒
Miałam tak w pierwszej ciąży, lekarka od usg twierdziła, zepustw jajo, co się naprzezywalam to moje. Dzisiaj pyskujący prawie 15latek😉
Trzymam kciuki
Skończyłam 40 w kwietniu
Miło mi, że nie jestem sama z 4 z przodu😉

Porozciagalam się trochę z rana, dobrze mi to robi na mdłości. Piękny dzień się zapowiada.
Udanych wizyt wszystkim życzę
 
To tak jak ja

Miałam tak w pierwszej ciąży, lekarka od usg twierdziła, zepustw jajo, co się naprzezywalam to moje. Dzisiaj pyskujący prawie 15latek😉
Trzymam kciuki

Miło mi, że nie jestem sama z 4 z przodu😉

Porozciagalam się trochę z rana, dobrze mi to robi na mdłości. Piękny dzień się zapowiada.
Udanych wizyt wszystkim życz

Mnie
Mnie po prostu to jeszcze zastanawia że dzień po zaplanowanej miesiączce jak zrobiłam test były słabe dwie kreski i nie daje za wygraną bo ja czuję że tam cos jest że nie jest puste
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji16] u mnie bez porannego spaceru bo mąż wyszedł właśnie do pracy, młodszy syn jeszcze śpi (a coś marudził w nocy) a nasze rybki niezbyt byłyby chętne na opuszczenie swojego akwa [emoji23]

Jestem ciekawa czy na działanie duphastonu trzeba trochę poczekać bo dostałam go nie tylko z powodu wcześniejszych plamień ale i z powodu bólu podbrzusza. Czujecie pobolewania na tym etapie? Takie jak na okres?
 
Dzień dobry ! Rano wstaje i mdłości kładę się mdłości chodzę siedzę mdłości... 24 H... ten tydz to apogeum 😓😓🤢 jeszcze troszkę trzeba dac radę. To se ponarzekalam z rana 😜.Nie mam w czym chodzić nie dopinam spodni wszystkie mam xs... kurczę szybko dziś 7 i 3 , czytałam że w 2 ciąży szybciej brzuch rośnie no i u mnie się sprawdza . Kciuki za dzisiejsze wizyty. Miłego dnia 😘😘
 
Mnie po prostu to jeszcze zastanawia że dzień po zaplanowanej miesiączce jak zrobiłam test były słabe dwie kreski i nie daje za wygraną bo ja czuję że tam cos jest że nie jest puste
Cześć może uda mi się ciebie pocieszyć 9 lat temu też byłam na wczesnym USG i lekarką też mi powiedziała że puste jajo powiem szczerze że wtedy nie miałam bladego pojęcia co to jest puste jajo😁😁😁 i kazała przyjść za tydzień. Oczywiście ja nie wytrzymałam i poszłam po 3 dniach prywatnie na lepszy sprzęt oczywiście 😊 i co i był zarodek nawet serce biło 😍 syn ma dziś 9 lat i jest super chłopak i tego również tobie z całego serca życzę 😊😊😊
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji16] u mnie bez porannego spaceru bo mąż wyszedł właśnie do pracy, młodszy syn jeszcze śpi (a coś marudził w nocy) a nasze rybki niezbyt byłyby chętne na opuszczenie swojego akwa [emoji23]

Jestem ciekawa czy na działanie duphastonu trzeba trochę poczekać bo dostałam go nie tylko z powodu wcześniejszych plamień ale i z powodu bólu podbrzusza. Czujecie pobolewania na tym etapie? Takie jak na okres?
Mnie podbrzusze już od dłuższego czasu nie pobolewa 🤔
 
Mnie po prostu to jeszcze zastanawia że dzień po zaplanowanej miesiączce jak zrobiłam test były słabe dwie kreski i nie daje za wygraną bo ja czuję że tam cos jest że nie jest puste
Może ciąża jest po prostu młodsza. Idź do innego lekarza dla świętego spokoju, lub poczekaj tydzień. Wtedy już powinno być wszystko jasne.
Ja poszłam do lekarza dopiero w 7tc właśnie dlatego żeby uniknąć niepotrzebnych stresów, że nie ma jeszcze zarodka, nie ma jeszcze serduszka itp.
Cierpliwości, niczego nie przyspieszysz.
 
reklama
Do góry